Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:50.Yıl Mah. 2106 sk. No:8
Telefon:0 (212) 594-1253
41.09623028.867122

Kurum Hakkında

1987 yılında Lütfiye ve Nuri Burat çifti tarafından kendilerine ait araziye okul olarak hizmet vermesi düşünülen ve buna göre inşa edilen binayı devlete bağışlamışlardır. Önceleri okul olarak hizmet vermesi düşünülen ve buna göre planı yapılan binamız daha sonra doğum evi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1994 yılına kadar bu şekilde hizmet veren kurum 1994 yılında; Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, 1997 yılında da Süleymaniye Doğumevi'ne bağlı semt polikliniği olarak hizmet vermiştir.

1998 yılı sonunda Sağlık Bakanlığı tarafından alınan kararla 50 yataklı devlet hastanesine dönüştürülen kurumumuz 1999 yılbaşı itibarı ile ilçenin tek devlet hastanesi olarak göreve başlamıştır. İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi'nin 16-02-2010 tarih ve 10926 sayılı yazısına istinaden İstanbul Valiliği / İl Sağlık Müdürlüğünün Depreme dayanıksız olması sebebiyle yıkımına karar verilmesi üzerine Kurumumuz 07-10-2011 yılında 50. yıl Mah. 2106 sk. no:8 Sultangazi adresindeki binaya dışarıdan yer kiralanması şeklinde taşınarak 25-01-2012 tarih itibarı ile 75 kadrolu yatak sayısı olarak onaylanmıştır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi RandevuLütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Engin Kaygı · 26 Temmuz 2015

doktoru evden güzel gönderen hanımıdır çirkin gönderende hanımıdır. doktor evden huzurlu çıkarsa hastaya çok iyi bakar. sorumluları kadınlardır benim görüşüm

Dilara Ceydanur Özkan · 30 Haziran 2014

İnsan iyileşmeye gidiyor daha beter hasta olup çıkıyor tam bir rezalet

Sinan Cem Ertik · 28 Eylül 2013

Tam anlamıyla rezalet. Doktorundan personeline kadar hepsi azarlar tavırsa. Acilde ilgi alaka sıfır

Adil Demir · 28 Ocak 2013

Personel iyi davranmıyor hasta ve hasta yakınlarına bilhassa poliklinikteki doktorlar bir daha hastanenize gelmiyeceyim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sultangazi Diyaliz Merkezi

460 metre uzaklıkta

Sultançiftliği Mah. 7. Sokak. No:1

Medigold Sultan Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Uğur Mumcu Mah. Eski Londra Asfaltı No:608

Şafak Tıp Merkezi

490 metre uzaklıkta

50. Yıl mah. Orhangazi cad. 2161 sk. No:27

Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

590 metre uzaklıkta

Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1

Safir Sağlık Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Esentepe Mahallesi C1 Cad. No:37/1

Medigold Tıp Merkezi

920 metre uzaklıkta

Sultançiftliği Mh. Eski Edirne Asfaltı No:623/A