Malatya devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Malatya ilinde toplam 30 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Malatya merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Malatya İlçe Hastaneleri

Malatya Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Üniversite Hastanesi
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi, Malatya'nın 10 km. doğusunda 309 nolu karayolu üzerinde 7000 dönüm alana kurulmuş İnönü Üniversitesi kampüsü içinde yer almaktadır.

Devlet Hastanesi
Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi

Malatya Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi 1996 yılında ilçemiz hayırseverlerinden Mahmut Çalık tarafından inşa edilmiş ve 1997 yılında hizmete açılmıştır.

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Malatya Devlet Hastanesi 2014 yılından itibaren yeni yapılan binasına taşınmış olup 2017 yılı itibariyle Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsüne kavuşmuştur.

Özel Hastane
Özel Malatya Park Hastanesi

Özel Malatya Park Hospital Hastanesi olarak günün her saati, deneyimli sağlık kadrosu, laboratuvarı ve radyoloji desteği ile acil servis hizmeti haftanın her günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Özel EGM Malatya Hayat Hastanesi

Özel EGM Hayat Hastanesi 2006 yılında hizmet vermeye başlamış olup, Hastanemiz Elit Hastaneler Gurubu kuruluşudur.

Özel Malatya Sevgi Hastanesi

Sevgi Tıp Merkezi 2006 yılı itibari ile hastane ruhsatı ile ruhsatlandırılmış ve Sevgi Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Müjde Hastanesi

Özel Müjde Hastanesi SGk ve özel sağlık kuruluşları ile anlaşmalı olup Hastane caddesinde birçok farklı branşta hizmet sunmaktadır.

Özel Gözde Kışla Hastanesi

2954 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Özel Gözde Kışla Hastanesi 16 ayrı branşta ayaktan ve yatarak teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

Özel Gözde Akademi Hastanesi

Özel Gözde Akademi Hastanesi Malatya’da hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın mesafede yer alan ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer almaktadır.

Özel Melid Park Hastanesi

Özel Melid Park Hastanesi Şifa Mahallesi, Çavuşoğlu ve Sanayi Civarı Çevre Yolu Eski Otogar karşısı No: 13 Malatya adresinde kurulmuş ve 5565 metre kare alanda hizmet vermektedir.

Özel Malatya Hastanesi

Özel Malatya Hastanesi 10 yataklı servisi, 2150 m2lik kapalı alanı ve deneyimli ve yenilikleri takip eden doktorlarımız ile kaliteyi hedef alarak hastaların hizmetine sunmaktadır.

Özel Malatya Gözde Hastanesi

Özel Gözde Hastanesi Malatya Sıtmapınarı'nda hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın mesafede yer alan ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer almaktadır.

Askeri Hastane
Malatya Asker Hastanesi

Malatya Asker Hastanesi, Yeşiltepe mevkii, Dilek kasabası yolu üzerinde olup, Malatya merkezden Yeşiltepe otobüsleri vasıtası ile ve köy garajından, Yeşiltepe dolmuşları vasıtaları ile ulaşılabilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, görüntüleme ve ameliyat ekipmanları başta olmak üzere çağdaş teknolojinin ön gördüğü 50 ünit kapasiteli modern bir Adsm'dır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi

Müstakil binasında 1750 m2 kapalı alanda son teknolojik cihazlar ile A tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile 2000 yılından beri sürdürmektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Güneş Göz Tıp Merkezi

Sağlık ve konforu birleştiren Güneş Göz Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisiyle 2008 yılından beri hizmet vermektedir.

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi

2014 yılının Ocak ayında faaliyete geçen AvrupaGöz Malatya Şubesi göz sağlığı alanında, 2016 yılı Kasım ayı itibariyle de universalgöz adı altında faaliyetine başlamıştır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Gözde Anamed Tıp Merkezi

Anamed kadın doğum ve çocuk hastalıkları konusunda deneyimli bir ekiple hem Malatyalılara hem de bölgeden gelecek olan hastalara en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Psikiyatri Merkezi
Özel Anka Psikiyatri Dal Merkezi

2007 yılından beri, Malatya'da psikiyatri, çocuk psikiyatrisi ve psikoterapi alanlarında uzmanlaşmış tıp merkezi.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC Malatya Diyaliz Merkezi

Özel FMC Malatya Diyaliz Merkezi 38 ünit ile hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Tüp Bebek Merkezi
Özel Doğufertil Tüp Bebek Merkezi

Doğufertil Tüp Bebek Merkezi 2006 yılının başında Malatya'da yaklaşık 15 kişilik medikal, idari ve yardımcı personelle hizmete başlamıştır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Malatya Hastaneleri

Özel Gözde Akademi Hastanesi Malatya’da hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın me...

Özel FMC Malatya Diyaliz Merkezi 38 ünit ile hemodiyaliz hizmeti vermektedir....

Anamed kadın doğum ve çocuk hastalıkları konusunda deneyimli bir ekiple hem Malatyalılara hem de böl...

Yorum ve Şikayetler
Hasan Demirtaş · 20 Temmuz 2018

Özel Melid Park Hastanesi
telefonlara bakan arkadaşlar çok kibar. Acaba içi nasıl?...

Ali Özkut · 15 Eylül 2017

Özel Gözde Akademi Hastanesi
Hastanenin fiziki şartlari fena değil ancak dünya para aldıkları halde verdikleri yemekler ve kahvaltı berbat. Yanında v...

Aslı Zorluoğlu · 21 Ağustos 2017

Özel Malatya Gözde Hastanesi
Gözde Sıtmapınarında çalışan acil doktorlarından Allah bin kere razı olsun hem güler yüzlü hem çok ilgililer... ben de ç...

Zeynep Kara · 29 Nisan 2017

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane bence güzel ama çalışanlardan bazılarını elimden gelse etlerini cımbızla yolarım. Musti Kaçmaz sormuş gurur duya...