Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
Kurum Adı:Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Altınkum Mh. Atatürk Bulvarı No:131/4 Kat:3
Telefon:0 (242) 229-9955
36.86669730.636663

Kurum Hakkında

AGDental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, 2013 yılında Konyaaltı, Antalya’da kurulmuş, Antalya’da ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kliniğimizde cerrahi işlemler, çocuk dişi tedavileri, sabit protez, hareketli protez, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, ortodontik tedavi, implant, diş beyazlatma gibi tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Bizim tutkumuz hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken alanında uzman diş hekimleriyle birlikte çalışır, en ileri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarında hizmet veririz. Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akademik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
300 metre uzaklıkta
Altınkum Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 416 Sok. No:1
Olimpos Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı
Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi
900 metre uzaklıkta
Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81
Talya Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
5M Migros Kavşağı İlerisi Atatürk Bulvarı No:130
RTS Antalya Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:118
IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B