Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37
Telefon:0 (232) 465-1555
38.43097527.146877

Kurum Hakkında

2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan Tüsav Kardiyoloji Merkezi koşulsuz hasta memnuniyetini ilke edinmiş yenilenen ekibi ve yönetim anlayışıyla hastalarını Alsancak İlke Tıp Merkezi olarak kabul edecektir.

Alsancak’ta kolay ulaşılır, merkezi bir lokasyonda Fuar 26 Ağustos kapısının karşısında konumlanan Alsancak İlke Tıp Merkezi, güler yüzlü, hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı bir anlayışla hastalarına hizmet vermeye yeni branşlar ekleyerek devam edecektir.

Sağlık gibi temel yaşamsal bir olgunun toplumsal refahın arttırılmasında önemli bir rol oynadığının bilinciye "Hayat Sağlıkla Güzel" ilkesini prensip edinmiş sağlık personelimiz ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile tıp teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip edecek ve bunları hastalarımıza sunacaktır.

Alsancak ilke tıp merkezi olarak modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek Balçova’da bulunan şubemiz İlke Tıp Merkezinin sektördeki yeri ve başarılarının referansında, tüm enerjimizi sağlıklı bir toplum için harcamaya, TÜSAV KARDİYOLOJİ MERKEZİ adının kazanmış olduğu saygınlığı koruyarak hastalarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Mikrobiyoloji

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

130 metre uzaklıkta

1400 Sokak No:10 Alsancak

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

270 metre uzaklıkta

1399 Sokak No.17 Alsancak

Derim Dermatoloji Dal Merkezi

300 metre uzaklıkta

1403 Sokak. No:3 Daire:3-4 Alsancak

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

300 metre uzaklıkta

1431. Sokak No. 14/C Alsancak

İzmir Üroloji Merkezi

310 metre uzaklıkta

1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak

Uzman Tıp Laboratuarı

320 metre uzaklıkta

1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)