Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok
Telefon:0 (232) 444-5282
Web Sitesi:www.atagoz.com.trHata Bildir
38.45260327.17854

Kurum Hakkında

Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Atagöz Hastanesi Prof.Dr. Safiye Yılmaz, Op.Dr. Mehmet Helvacıoğlu Op.Dr. Melih Türe tarafından kurulup 2004 yılından itibaren İzmir Bayraklı merkezinde hizmet veren Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi göz, görme bozukluklarında ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çare olmak için deneyimli uzman doktor kadrosuyla İzmir’de 3 ayrı noktada kesintisiz olarak sağlık sorunlarına çözüm buluyor. Bayraklı, Hatay ve Gaziemir şubelerimizde hizmet vermekteyiz.

Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin yanı sıra güleryüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Bu çatı altında her zaman ve her yerde göz hastalığı ile ilgili sorunlarınıza ve sorularınıza cevap bulabileceğinize inanıyoruz.

Teknolojinin bize sunduğu tüm olanakları, doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezinden ayrılırken gözlerinizdeki ışıltıyı görmek bizleri mutlu edecektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Selda Güleç
Dr.*** *** oğlumun göz kapağı ameliyatını yaptı hemde iki kez. Şu an ki durumu daha kötü tekrar ameliyat olması çok riskli kör bile kalabilir dediler. Ne kurum ne de Dr olarak hiç ilgilenilmedi gereken ne ise yapacağım.
Aytül Oral
09.02.2018 saat 10:10 da Gaziemir şubenizde randevum vardı. Girişimi yaptım, ücretimi ödedim. Lens kullanıyorum, muayene öncesi çıkarmam istendi, yanımda lens kabı ve ilacım olmadığı için nerede çıkarabileceğimi sordum, biz de lens kabı ve ilaç yok diye geri çevrildim. Muayene falan olamadım. NEDEN??? Çünkü lensimi çıkaramadım. En donanımsız hastahane de bile görmedim ben böyle birşey. Üstelik hiç çözüm bile sunulmadan, işinize gelirse tavrında, param iade verilip gönderildim!!! 10 yıl gözlük kullandım, 25 yıldır da lens kullanıyorum. Hayatımda ilk kez bir göz hastahanesinden üç kuruşluk lens kabı ve solüsyon olmadığından lensimi çıkaramadığım için gönderiliyorum. Yazıklar olsun sizin gibi çözüm odaksız, donanımsız ve ilgisiz bir hastahaneye.
Canan Yorgancıoğlu
★★★★★
Annemin çok sorunlu olan gözünün katarakt ameliyatını başarı ile tamamlayan Sn. doktorumuz Melih Türe ve Atagöz ailesine sonsuz teşekkürler.
Ülkü Kocaöner
★★★★★
3 yıldır kızımın göz yaşı kanal tıkanıklığı problemiyle uğraşıyorduk. Doktorumuz sayın Melih Türe sayesinde kızımın gözüne tüp takılarak 5 ay gibi kısa bir sürede düzeldi. Öncelikle tüm personelin ve özellikle Melih Türe'ye sonsuz teşekkürler Allah sizden razı olsun çok ama çok teşekürler.
TC Selma Gençay
★★★★★
24.09.2013 tarihinde online randevu alarak Manavkuyu Atagöze annemi genel kontrol amaçlı götürdüm. Tüm personelin ilgisine teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum.

Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
281 metre uzaklıkta
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi, İzmir Bayraklı ilçesinde Diyaliz Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürmektedir.
Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
SMYRNA ART Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Dal Merkezi, Tüp Bebek ve üreme sağlığı konularında hizmet vermektedir.
Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon sü
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlar
Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi
Özel Kent Bayraklı Tıp Merkezi, 5.000 metrekarelik kapalı alana sahip olup alanında uzman hekim kadrosunu, multidisipliner yaklaşımlarla gerçekleştirilen tanı ve tedavi hizmetlerini tek çatı altında vermektedir.
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.
Özel Ata Sağlık Hastanesi
Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile hizmet sunmaktadır.
Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
1997 yılında faliyete geçen Onkomer Özel Onkoloji Merkezimizde radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉