Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:100. Yıl Mahallesi Afyon Karayolu 3 Km. Süleymanoğlu Plaza
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.38862830.037499

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2005 yılında kurulan ve Türkiye’nin önde gelen göz sağlığı gruplarından biri olan Avrupagöz 2011 yılından itibaren ülke genelinde artan şube ağı ile yenilikçi ve herkese eşit hizmet felsefesinin öncüsü olmayı amaçlıyor.

Kütahya'da hizmete başlayan Avrupagöz 30 çalışanı ile en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyor. Avrupagöz ailesinin 13. şubesi olan merkezde gözle ilgili tüm cerrahi operasyonlar yapılmakta, 30 çalışanımız ve 4 doktorumuzla Kütahya halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Avrupa Göz Hastanesi Kütahya-Afyon karayolu üzerinde olup Özel halk otobüsleri ile ulaşmak mümkündür.

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi, Kütahya şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nihal Okur · 17 Kasım 2016

Kütahya Avrupa Göz hastanesinden memnun kaldım. Bu zamana kadar göz tansiyonu ile yaşamışım tedavinin cevabını Kütahya Avrupa Göz de buldum. Teşekkürler Dünya Avrupagöz Kütahya

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Frigya Tıp Merkezi

250 metre uzaklıkta

100. Yıl Mah. 1.Gözde Sk. No:8 Merkez

Çınar Diyaliz Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26

Kütahya Anadolu Hastanesi

4.9 km. uzaklıkta

Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9

Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

7.5 km. uzaklıkta

Evliya Çelebi Mh. Okmeydanı Cd.

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

20.7 km. uzaklıkta

Tavşanlı Yolu 15. Km. Ececik Mevkii Yoncalı