Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:100. Yıl Mahallesi Afyon Karayolu 3 Km. Süleymanoğlu Plaza
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.38862830.037499

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2005 yılında kurulan ve Türkiye’nin önde gelen göz sağlığı gruplarından biri olan Avrupagöz 2011 yılından itibaren ülke genelinde artan şube ağı ile yenilikçi ve herkese eşit hizmet felsefesinin öncüsü olmayı amaçlıyor.

Kütahya'da hizmete başlayan Avrupagöz 30 çalışanı ile en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyor. Avrupagöz ailesinin 13. şubesi olan merkezde gözle ilgili tüm cerrahi operasyonlar yapılmakta, 30 çalışanımız ve 4 doktorumuzla Kütahya halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Avrupa Göz Hastanesi Kütahya-Afyon karayolu üzerinde olup Özel halk otobüsleri ile ulaşmak mümkündür.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nihal Okur
★★★★★
Kütahya Avrupa Göz hastanesinden memnun kaldım. Bu zamana kadar göz tansiyonu ile yaşamışım tedavinin cevabını Kütahya Avrupa Göz de buldum. Teşekkürler Dünya Avrupagöz Kütahya.

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Parkhayat Kütahya Hastanesi
Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi yaklaşık 14.000 m2 kapalı alanda 45 servis yatağı, 30 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve dünya standartlarında modern teknolojiye sahip kaliteli tıbbi cihaz altyapısı ile hizmet vermektedir.
Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Merkezimizde, Diyaliz tedavi hizmeti almak isteyen, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK ve Yurt Dışı Sigortalı olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kütahya Ağız ve Diş sağlığı Merkezi artan hasta taleplerini karşılamak ve daha çağdaş bir binada hizmet vermek üzere 11 Temmuz 2011 tarihinden itibaren 50 ünit kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi'nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz.
Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kütahya Devlet Hastanesi, 2011 yılından itibaren Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak 3. Basamak statüsünde hizmet vermektedir.
Evliya Çelebi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi en son teknoloji ile konforu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden biri olarak hizmet
Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)
Altıntaş Devlet Hastanesi
Altıntaş Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
2017 yılının eylül ayında Altıntaş halkına hizmet vermek için açılmış olan hastanemiz bünyesinde; Acil Servis, Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 İstasyonu, Diş Polikliniği, 5 hasta odası, 1 Ameliyathane, Doğumhane,
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
Çavdarhisar Devlet Hastanesi, Kütahya Çavdarhisar ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Avrupagöz Kütahya Göz Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉