Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2
Telefon:0 (212) 570-7870
40.98617228.870919

Kurum Hakkında

BNM 1995 yılında kurulmuş özel bir dal merkezidir. Merkezimizde, nörolojik ve nöropsikiyatrik hastalıkların tanı ve tedavilerine yönelik sağlık hizmetleri verilmektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar ilkelerimiz kanıta dayalı, bilimsel, etik, yeterli ve güler yüzlü sağlık hizmeti üretmek olmuştur. İlkelerimizi korumak yönündeki dikkat ve çabalarımız merkezimize hasta gönderen doktorların ve merkezimizden hizmet almış hastaların ve yakınlarının bize olan güvenlerinin bu güne kadar sürmesinin temelini oluşturmuştur.

BNM’ye başvuran hastaların önemli bir bölümünü genellikle diğer merkezler, hastaneler ve kurumlarda çalışan doktorlar tarafından nöroloji konsültasyonu, nörolojik hastalıkların tedavilerinin planlanması ve yürütülmesi, elektromiyografi (EMG), elektroensefalografi (EEG), video-EEG monitörizasyonu, polisomnografi (PSG), nöropsikiyatrik değerlendirme gibi ileri nörolojik incelemeler için gönderilen hastalar oluşturmaktadır.

Çalışma Alanlarımız
  • Nöroloji
  • EEG
  • EMG
  • Uyku Testi – Polisomnografi(PSG)
  • VEP, SEP, BAEP, MEP
  • Nöroşirürji
  • Laboratuvar

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Apikal Kardiyoloji Merkezi

160 metre uzaklıkta

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalmaz Sk. No:2/5

Radyomar Bakırköy Tıbbi Görüntüleme Merkezi

230 metre uzaklıkta

Yücetarla Cad. No:41 Zuhuratbaba

Bakırköy Özel Sante Onkoloji Merkezi

250 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mh. Yüce Tarla Caddesi No:41

Yaşar Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Bakırköy İncirli Caddesi No:22

Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:11

Yaşar Diyaliz Merkezi

420 metre uzaklıkta

Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Umut Sok. No:7/A