Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi

Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Merkez Mah. Akalar Sok. No:45
Web Sitesi:www.bilcek.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.05619028.908917

Kurum Hakkında

Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

10 seneyi aşkındır sağlık sektöründe hizmet veren Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi yenilenen yönetimi ve deneyimli kadrosuyla kendine ilke edinmiş olduğu kalite programıyla tanı ve görüntüleme sektöründe gelişmeleri takip ederek bünyesine kattığı en son teknolojiye sahip cihazlarla uzun yıllar sağlık sektöründe var olmaya devam edecektir.

Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bilçek Tanı ve Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Umut Diyaliz Merkezi

220 metre uzaklıkta

Merkez mah. Salihpaşa Cad. Sanayi Sk. No.3

Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

280 metre uzaklıkta

Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza

Ekotom Tıp Merkezi

290 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sokak No:6/A

Gaziosmanpaşa Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Çukurçeşme Caddesi No:51

Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No: 57-59