Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2
Telefon:4440614
41.07037229.014280

Kurum Hakkında

Centrium İstanbul Avrupa yakasında ulaşımın merkezinde, Zincirlikuyu-Gayrettepe'de hizmet vermektedir. Merkezi konumu ve tam donanımlı hastanesi ile hastaları için kaliteli hizmeti kolayca ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir. Uzman kadrosu ile kulak burun boğaz, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik ve diş birimleri ile faaliyet göstermektedir.

12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik carrahi, Medikal Estetik ve Diş uygulamalarıyla tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Konuklarımızın; kendisini iyi, sağlıklı, güzel ve mutlu hissetmesi için, kişiye özgü tedavi protokolleri çerçevesinde sağlık hizmetleri veriyoruz. İyiliğiniz ve mutluluğunuz için, uzmanlıklarını tek bir çatı altında buluşturan, daha hızlı daha nitelikli ve sonuç odaklı bir sağlık dünyasıyız.

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sağlıklı Yaşam Polikliniği

150 metre uzaklıkta

Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe

RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

390 metre uzaklıkta

Esentepe Gazeteciler Mah. Haberler Sok. No:19

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent

Neolife Tıp Merkezi

450 metre uzaklıkta

Nisbetiye Mahallesi Yücel Sokak No:6 1. Levent

Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

590 metre uzaklıkta

Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

650 metre uzaklıkta

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent