Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Menteş Mah. İstemihan Talay Cad. No:59/A
Web Sitesi:www.dentinalmersin.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.79009534.577481

Kurum Hakkında

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Dentinal A tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; uluslararası standartlar doğrultusunda, evrensel sağlık hizmetlerine uygun, daha geniş kitlelere hitap eden, teknolojik gelişmelerle bütünleşen, son derece güler yüzlü, hasta haklarına saygılı, ağız ve diş sağlığı alanında sürdürülebilir hizmet veren kurum olma bilinciyle Diş Hekimi Hıdır BUDAK tarafından kurulmuştur.

Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, sağlık sisteminin geldiği son noktada ulusal ve uluslararası ihtiyaçları ve tıpta yaşanan teknolojik gelişimi göz önünde bulundurarak düzenlenmiştir. 1220 metrekare kullanım alanı içinde 3 yataklı servis, 15 dental klinik, genel anestezi ve sedasyon üniteleri, dental tomografi ve panoramik röntgen cihazlarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Merkezimizde bunlara ek olarak, DENTİNAL engelli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için asansör dahil her türlü kolaylık sağlanmıştır. Güler yüzlü ve ilgili personellerimizle birlikte Mersinliler’e hak ettikleri modern sağlık hizmetini sunmak için hazırız.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Akademi Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Menteş Mah. Barbaros Cd. 140.Sk No:105
Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
580 metre uzaklıkta
Barbaros, 2124. Sk. No:48
Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi
620 metre uzaklıkta
Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A
Mersin Forum Yaşam Hastanesi
910 metre uzaklıkta
Güvenevler Mah. 20.Cad. No:48 Yenişehir
Ata Mersin Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Limonluk Mah. 18 Cad. Akdora 3 Sit. No:82A
Onko Mersin Onkoloji Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:448