Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Dentinal ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Menteş Mah. İstemihan Talay Cad. No:59/A
Telefon:0 (324) 502-0347
36.79009534.577481

Kurum Hakkında

Dentinal A tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; uluslararası standartlar doğrultusunda, evrensel sağlık hizmetlerine uygun, daha geniş kitlelere hitap eden, teknolojik gelişmelerle bütünleşen, son derece güler yüzlü, hasta haklarına saygılı, ağız ve diş sağlığı alanında sürdürülebilir hizmet veren kurum olma bilinciyle Diş Hekimi Hıdır BUDAK tarafından kurulmuştur.

Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, sağlık sisteminin geldiği son noktada ulusal ve uluslararası ihtiyaçları ve tıpta yaşanan teknolojik gelişimi göz önünde bulundurarak düzenlenmiştir. 1220 metrekare kullanım alanı içinde 3 yataklı servis, 15 dental klinik, genel anestezi ve sedasyon üniteleri, dental tomografi ve panoramik röntgen cihazlarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Merkezimizde bunlara ek olarak, DENTİNAL engelli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için asansör dahil her türlü kolaylık sağlanmıştır. Güler yüzlü ve ilgili personellerimizle birlikte Mersinliler’e hak ettikleri modern sağlık hizmetini sunmak için hazırız.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Akademi Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Menteş Mah. Barbaros Cd. 140.Sk No:105

Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

580 metre uzaklıkta

Barbaros, 2124. Sk. No:48

Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi

620 metre uzaklıkta

Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A

Mersin Forum Yaşam Hastanesi

910 metre uzaklıkta

Güvenevler Mah. 20.Cad. No:48 Yenişehir

Onko Mersin Onkoloji Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:448

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75