Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi

Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi
Kurum Adı:Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kocaeli
İlçe:Derince
Adres:Çınarlı Mh. Kara Ahmet Cad. No:9
Web Sitesi:www.tahsinozbek.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.75842629.839518

Kurum Hakkında

Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Doktor Tahsin Özbek Hastanesi 1 Mayıs 2004 tarihinde açılmıştır. 1500 metrekare kapalı alana sahip olan hastanemiz 6 katlı binası ve otoparkı ile Derince bölgesinde Kocaeline hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz Büyüyen Kocaelinin sağlık sektöründe hasta memnuniyetini ön planda tutan, yeni teknolojileri bünyesinde bulunduran ve bunu Kocaeli halkıyla paylaşmayı temel prensip edinmiştir. Kocaeli halkımıza en iyi sağlık hizmetini vermeyi ve bu hizmeti herkesle paylaşmayı amaç edindik.

Dahiliye, genel cerrahi, çocuk hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, üroloji, nöroloji, greenlight, redlight, ağız ve diş sağlığı, acil servis ünitelerimizle SGK anlaşmalı olarak hizmet veriyoruz.

Kentimizin sağlık gereksinimlerini, çağdaş bir alt yapı, modern cihazlar ve güleryüzlü bir ekip ile karşılamayı, verdiğimiz hizmetin temeli olarak görüyor ve bu onurlu hizmeti sunarken de "hasta memnuniyeti" sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz.

Hastane adımız nereden geliyor?

Kurucumuz Dr. Serdar Özbek hastanemize babası ve Kocaelinin sevilen bir şahsı olan rahmetli Dr. Tahsin Özbekin adini vermiştir. Bundan amacı babasının anısını yaşatırken aynı zamanda Hastanemizde rahmetli Dr. Tahsin Özbek gibi herkesin yardımına koşmak ve iyi bir sağlık hizmeti vermektir.

Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi, Kocaeli ili Derince ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zafer Toker · 19 Temmuz 2013

Çok güzel hastane

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Derince Marmara Tıp Merkezi

210 metre uzaklıkta

Çenedağ Mah. Denizciler Cad.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

İbni Sina Bulvarı Lojman Sok. Sopalı Mevkii

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.

Derince Diyaliz Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337

Acıbadem Kocaeli Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

Yenimahalle Inkilap Cad. No:9

Körfez Marmara Hastanesi

4.4 km. uzaklıkta

Güney Mah. Albay Sok. No:16

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi

4.8 km. uzaklıkta

Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı