Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim
Telefon:0 (212) 361-5000
41.03967128.985766

Kurum Hakkında

Sadece göz lazer tedavisine yönelik hizmet veren ve sınırlı sayıda hasta kabul eden (günde maksimum 10 hasta) Türkiye'deki ilk kuruluş olan EyeSTAR, ülkemizde göz lazer tedavisi sağlık turizmini de başlatmanın haklı gururunu da taşımaktadır. Avrupa`da bazi medya kuruluşları tarafından Avrupa'nın en iyi göz lazer merkezi diye bildirilen EyeSTAR sadece göz lazer tedavileri konusunda uzmanlaşmış ve bunu kalite belgeleriyle ispatlamış ilk ve tek sağlık kuruluşumuzdur.

En son teknoloji ve tamamen steril olan operasyon odası, deneyimli doktorları ve birinci sınıf hasta hizmetini bir araya getirerek uygulanmıştır. Böylece, 5. nesil lazerle ve son metodlarla görüş kalitesi yeni bir seviyeye ulaşmıştır. Artık kartal görüşü dediğimiz 20/20 oranın üstündeki net görüş kliniğimizde standart olmaktadır.Kullandığımız Wavelight Allegretto Wave Eye-Q 400Hz göz lazer tedavisi platformu, ABD deki Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmış en yeni, en hızlı ve en gelişmiş sistemdir

EyeSTAR Lasik Institut Taksim meydanını Harbiyeye bağlayan Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunmakta olup İstanbul'un en merkezi yerindedir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışından havayoluyla bize tedavi maksatlı gelen konuklarımızın havaalanından Havaş otobüsleriyle Taksime gelmeleri yeterlidir.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Surp Agop Hastanesi

250 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

660 metre uzaklıkta

Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim

Maçka Emar Polikliniği

930 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Caddesi Polat Saray No:79/1

Kurtuluş Polikliniği

1 km. uzaklıkta

Kurtuluş Cad. No:143

ART Sağlık Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Galata Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Meclisi Mebusan Caddesi No:19 Salıpazarı

Yaşasın Hayat Kliniği

1.4 km. uzaklıkta

Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5