Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Merkez Mh. Namık Kemal Cad. No:23
Telefon:0 (212) 590-6448
40.98285328.722274

Kurum Hakkında

Kuruluşumuz İstanbul'un Avcılar ilçesinde 1994 yılında Özel Gözlem Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılından itibaren de Özel Gözlem Jineped Dal Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dal Merkezimizin amacı, Hastalarımızla birebir ilgilenerek onlara en iyi hizmeti sunmak. Hasta haklarına saygılı davranarak, kaliteli hizmet anlayışımızı herkese aynı şekilde sunan sıcak bir ortam yaratmak. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini sürekli arttırarak, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmalarına olanak tanımak. Hizmet verdiğimiz her alanda uzmanlaşarak mükemmeliyetçi anlayışımızı sürdürmek.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tıbbi Genetik
  • Moleküler Genetik

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Avcılar Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Şamlı Sok. No:32

FMC Avcılar Diyaliz Merkezi

340 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar

Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları

390 metre uzaklıkta

Reşitpaşa cad. Çeker Apt. No:45/5

Avcılar Vera Tıp Merkezi

440 metre uzaklıkta

Ahmet Taner Kışlalı Cad. İnönü Pasajı No:7/1

FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi

730 metre uzaklıkta

Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi

800 metre uzaklıkta

Üniversite Mah. Yeni Yuvam Sok. No:4