Özel İntermed Polikliniği

Özel İntermed Polikliniği
Kurum Adı:Özel İntermed Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
Telefon:0 (212) 444-1633
41.05158628.991438

Kurum Hakkında

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren İntermed, 2008 yılı başında Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur. Bu birliktelikle gücünü pekiştiren kuruluşumuz, görüntüleme konusunda uzmanlaşmış merkezler olan Diagnus ve İntermar’ı da bünyesine katarak görüntüleme branşlarındaki yetkinliğini de en üst düzeye taşımıştır.

İç hastalıkları, kardiyoloji, hematoloji, endokrinoloji, göğüs hastalıkları, nöroloji, tıbbi onkoloji, üroloji, kadın doğum hastalıkları, cilt hastalıkları, KBB hastalıkları ve baş boyun cerrahisi, ortopedi, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, göz hastalıkları gibi tıbbın önemli alanlarında, branşlarında uzman doktor kadrosu, ileri teknolojiye sahip tanı ve tedavi üniteleriyle İntermed uluslararası standartlarda geniş kapsamlı poliklinik hizmeti verir.

Intermed, 2009 yılı içerisinde atılımlarına bir yenisini ekleyerek, tıbbi laboratuvar hizmetlerini ayrıca markalaştırıp yaygınlaştırmaya karar vermiştir. "İntermed Laboratuvar" böylece merkezini Nişantaşı’nda, ilk şubesini de Bebek'te açarak hizmete başlamıştır.

Otopark: Teşvikiye Caddesi üzerinde İntermed’e 50m mesafede otopark vardır. Metro: İntermed, Osmanbey metro çıkışına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Özel İntermed Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İntermed Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İntermed Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İntermed Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İntermed Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İntermed Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yaşasın Hayat Kliniği

20 metre uzaklıkta

Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi

70 metre uzaklıkta

Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2

Gümüşsuyu Asker Hastanesi

310 metre uzaklıkta

Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim

Amerikan Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Nişantaşı Güzelbahçe Sk. No:20

Pedam Polikliniği

390 metre uzaklıkta

Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey

ART Sağlık Merkezi

430 metre uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Reassürans Han 2 No:61 Kat:5

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. Etfal Sk. 34371 Şişli