Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19
Telefon:0 (212) 543-5252
40.97872328.871127

Kurum Hakkında

Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi; Kızılayımızın köklü bir geçmişe sahip olan şubeleri arasında yer almaktadır. Kurulduğunda küçük bir poliklinik binasına sahip olan şube zaman içinde değerli yöneticilerin gayretleri ve kıymetli bağışçıların desteği ile günümüzde modern bir tıp merkezi halini almıştır. Şubemiz şuanda eski hizmet binası yıkılarak yerine değerli bağışçımız ve aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz Ali Rıza Mete tarafından yaptırılan yeni binasında Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi adı ile hizmet vermektedir.

Tıp merkezimizde hemen hemen tüm branşlar bulunmakta olup, biyokimya laboratuarı, radyoloji ünitesi ve gastroentoloji üniteleri de hizmet vermektedir. Bağışçılarına ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz tedavi imkanı sağlayan merkezimiz, sosyal güvenlik kurumu ile de anlaşmalı olması sayesinde sigortalı hastalara da tedavi ve ilaç raporu konularında hizmet verebilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Teoman Demiray · 27 Kasım 2017

22.11.2017 tarihinde KBB mütehassısı na muayene olmak üzere müracaat ettim.(İrsaliye no 885825) Muayene için sıramı bekledim. İçeri girdiğimde kulağımın tıkalı olduğunu söyledim. 15 -20 saniye kulaklarıma baktı ve tıkalı olduğunu söyledi. Doktor, gliserin verip 5 gün, günde beş defa ve beşer damla kulağıma damlatmamı ve kirin yumuşaması gerektiğini söyledi. İlave olarak kulak kirini herhangi bir yerde de aldırabileceğimi ifade etti. 27.11.2017 de elimdeki makbuzla kulak kirimi aldırmaya gittim. Saat 10.45 civarı idi. Doktorun kapısında kimse beklemiyordu, kapıyı çaldım ve içeri girdim. Kulağımın temizlenmesini rica ettim. Doktorun, o kağıtta yazdığı gibi, 15.30 da kulak temizliği yapıyorum dediğinde; Dışarda bekleyen kimse olmadığını, saat 15.30 da günümün tamamen bölündüğünü ifade ettim, mümkünse işlemi yapalım dedim. Bana aletler kirli steril edildikten sonra temizleyebileceğini, başka bir yerde temizletebileceğimi tekraren söyledi. Peki diyerek oradan ayrıldım.

Surp Pırgıç hastahanesine gittim.Ayrıca para verdim. Doktor, Steril dolabından bir adet alet poşetini açtı ve temizlik işlemini başarıyla yaptı. Surp Pırgıç hastahnesi doktoru Sait beye teşekkür ettim. Kızılayın hastahanesi KBB kliniğinde hazır steril poşetlerinin olmamasına ve doktorun bunları temin etmeyip baştan savmacılığını esefle karşılıyorum.

Teoman Demiray -05322120018

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

60 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

170 metre uzaklıkta

Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A

Acıbadem Bakırköy Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1

Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

260 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29

Bakırköy Polikliniği

290 metre uzaklıkta

Ebuziya Cd. Eren İş Merkezi No:10/3

Güven Üroloji Merkezi

460 metre uzaklıkta

Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2