Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Yukarı Mahalle Kızılay Bulvarı No:30
Telefon:0 (216) 473-2052
40.89086529.181706

Kurum Hakkında

Kartal Kızılay Tıp Merkezimiz; Türk Kızılayı Kartal Şubesi bünyesinde Kızılay Bulvarı No:30 Kartal/ İstanbul adresinde 8 katlı binasında toplam 3000m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

1983 yılında hizmete başlayan Tıp Merkezimizde; 36 Doktor, 34 Sağlık Personeli ve 66 İdari personel olmak üzere 136 kişi görev yapmakta olup, günlük ortalama 1200 hastaya bakılmaktadır.

Tıp Merkezimizde, ayakta teşhis ve tedavi ile birlikte Genel Cerrahi, KBB, Jinekoloji, Üroloji, Ortopedi ve Göz Hastalıkları branşlarında lokal ve genel anestezili ameliyatlar yapılmaktadır.

Tıp Merkezimizden ücretli hastalar ile birlikte Devlet Memurları, Emekli Sandığı, anlaşmalı olduğumuz banka ve sigorta mensupları da hizmet alabilmektedir. Aynı zamanda Bağkur'lu hastalarımız Kadın Doğum, Genel Cerrahi, KBB ameliyatları ve Fizik Tedavi de sevksiz kabul edilmektedir.

Tıp Merkezimizde, yoksul hastalara ücretsiz sağlık hizmeti verilmekte olup Ramazan ayında erzak yardımı yapılmaktadır. Şubemiz bünyesinde okullara, kurum ve özel kuruluşlara; Temel Afet Bilinci ABCD Eğitimi ile İlkyardım Eğitimleri verilmektedir.

Tıp Merkezimizin temel amacı; Hastalarımıza çağdaş bir hizmet vermek, alanında öncülük yapmak ve Kızılay ilkelerine bağlı kalmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Hakan R Hücümenoğlu
TC Hakan R Hücümenoğlu · 28 Haziran 2021

Sn Fizyoterapist Uğur Alp ve Nuray Hanıma annemizin protez ameliyatı sonrası tedavisinde gösterdikleri ilgi alaka ve içten samimiyete çok tesekkür ederiz. Herkesin bildiği gibi Allah iyilerle karşılaştırsın denir ya o işte bu... Tekrar çok teşekkür ederiz.

Celal Şanlı
Celal Şanlı · 16 Ekim 2020

Bu gün ehliyetim için sağlık raporu almaya Kartal Özel Kızılay hastanesine gittim. Daha öncede bu hastaneye defalaca gitiim ve hiç bir problem yaşamadım fakat bu gün karşılaştığım Dr M*** *** çok kötü ve saygısızca davranışlarınla karşılaştım. Bu hastane böyle doktorlarla uzun yaşamaz. Yazık eski Kızılaya bu fikrimi de başhekime bildiriceğim.

Ayfer Öncü
Ayfer Öncü · 14 Temmuz 2020

Kartal Kızılay fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde annem yaklaşık 20 gün civarı tedavi gördü doktorundan fizyoterapistine hemşiresinden halkla ilişkilerine kadar harika bir kadro son derece güler yüzlü ilgili işini çok iyi yapan çok iyi insanlar hepsine bir kez daha buradan teşekkür ederiz. Özellikle bizimle yakinen ilgilenen fizyoterapist Uğur Alp hocamıza ve Nuray hanıma sevgi ve dualarımızla tekrar teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun inşaallah.

Nurcan Küçük Baydar
Nurcan Küçük Baydar · 27 Şubat 2016

Randevu almak için kaç saattir uğraşıyorum bunun daha kolay yolu yokmu? Henüz alamadım

Sevgi Menç
Sevgi Menç · 1 Eylül 2015

Bi randevu alicam burnumdan geldi bu ne biçim bi sistem. Allah rızası için bu sistemle kim ilgileniyosa biride onla ilgilensin boşa aylık ödemeyin içim sisti bi randevu alamadım

Ayşem Lektemur Doğanay
Ayşem Lektemur Doğanay · 4 Ağustos 2015

diş bölümü kaliteli mi acaba restoratif yapılandırmayı iyi yaparlar mı

Ishak Hergül
Ishak Hergül · 25 Nisan 2015

Aranan telefonlara Allah rızası için biri baksın. Bu kızılay tıp merkezinin sorumlu baş hekimi bununla acaba hiç ilgileniyormu acaba. Bırak randevü almayı telefona bakan yok. birde tıp merkezi hakkında bir yazı yazmışlar 66 idari pesonel nerde hani

Yasemin Tozkoparan
Yasemin Tozkoparan · 16 Mart 2015

müşteri hizmetleri ve danışma merkezi ne işe yarıyor telefonları cevap vermiyor. adam bir bir sistem kuramıycakmısınız ?

Güler Sezer
Güler Sezer · 13 Mart 2015

İletişiminiz berbat, randevu sistemi halkla ilişkiler rezalet çalışanlar yalancı

Rahime Korkmaz Ceylan
Rahime Korkmaz Ceylan · 20 Eylül 2014

genel cerrahi doktoru hakkında bilgisi olan varmı kolonoskopide uzmanlarmı acaba

Havva Akdemir Yeşildağ
Havva Akdemir Yeşildağ · 9 Ocak 2014

Çocuk doktorunuz çok kaba davranıyor şimdiye kadar gördüğüm en kaba en haldur huldur davranan çocuk doktoru. bi çocuk doktoruna yakışmayacak hareketleri ve davranışları var ben çocuğumu yolda bulmadım ona çocuğunun sağlğını emanet edenlere yazık. lütfen çalışanlarınıza da insanlık dersi ve gülen insan dersi verin suratlar yeri süpürüyor vezneden doktoruna temizlik pers. güvenliğe hemşireye herkes çok nezaketsizler.

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 11 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kızılay Kartal Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi
280 metre uzaklıkta
İstasyon cad. Doğan sok. No:13
Avicenna Umut Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Petroliş Mahallesi Üsküdar Cad. No:45
Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Petrol iş Mah. Besim Paşa Sokak No:1
Atalar Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Atalar Mah. Üsküdar Cad. No:101
Dragos Gülen Tıp Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Cevizli Bağdat Cad. Orhanbey Apt. No:145
Vera Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No:147 Cevizli
TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Soğanlık Mevki E-5 Yanyol Üzeri Fatih Cad. No:1