Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi
Kurum Adı:Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere
Telefon:4448590
39.90372532.859163

Kurum Hakkında

Madalyon Psikiyatri Merkezi, 2005 yılında Ankara Cinnah Caddesinde 4 kişilik bir uzman ekiple (Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, Prof. Dr. Cengiz Güleç, Prof. Dr. Ayşe Yalın, Dr. Mehmet Akif Sayılgan) 500 m2’lik bir merkez olarak kurulmuştur. Aynı yıl TC Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak Psikiyatri Merkezi olmuştur.

Psikiyatriye her kesimden insanın kolayca ulaşabilmesini hedefleyen Madalyon Psikiyatri Merkezi bu doğrultuda önce Emekli Sandığı daha sonra da Sosyal Sigortalar Kurumu ile anlaşma yapmıştır.

Hızla artan danışan sayısıyla beraber 2008 yılında önce Paris Caddesine, en son olarak da 2014 yılında Atatürk Bulvarında bulunan 4500 m2’lik yeni binasına taşınmıştır.

2013 yılında İstanbul Levent’te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 kişilik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Güneşi Gördüm Güneş · 18 Ağustos 2015

merhabalar kliniğinize ulaşmak istiyorum, bana telf numarası verirseniz sevinirim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

90 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:223

Aykaç Diş Kliniği

170 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

310 metre uzaklıkta

İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere

Çankaya Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

Güven Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

430 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere