Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi

Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi
Kurum Adı:Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Konya
İlçe:Karatay
Adres:Nakiboğlu Mahallesi Yaran Sokak No:5
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir

Kurum Hakkında

Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi'nin amacı hasta ayrımı gözetmeksizin hastaneye tedavi için başvurmuş her hastanın tedavi işlemlerini eksiksiz tamamlamak ve hastayı memnun etmiş şekilde güler yüzlü olarak hastaneden ayrılmasını sağlamaktır.

Hastanemizde hafta içi 08:00 - 12:00 - 13:30 - 17:00 saatleri arasında, hafta sonu 08:00 - 13:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti, 7 gün 24 saat Acil Poliklinik hizmeti vermektedir. Hastalarımız 24 saat kesintisiz randevu verebilmektedir.

Her odamızda hastalarımız için dijital ayarlanabilir yataklarımız, refakatçilerimiz için açılabilen koltuklar, elbise dolabı, mini buzdolabı televizyon, banyo/tuvalet, 24 saat sıcak su, hemşire çağrı sistemi ve acil çağrı sistemi bulunmaktadır. Hastalarımız için yatak çarşafları, havluları her gün düzenli olarak değiştirilmekte, oda, banyo, tuvalet temizliği her gün yapılmakta gerektiğinde daha sık temizlik, alanında eğitim almış görevliler tarafından yapılmaktadır.

Hastanemiz hastalarımızın dinlenmesi için güzel ve bakımlı bir bahçeye sahiptir. Ayrıca bahçemizin içerisinde bulunan ücretsiz park alanlarından bütün hasta ve hasta yakınlarımız yararlanabilmektedir. Hastanemizde park sorunu yaşanmamaktadır.

Hastalarımızın bize ulaşmasında sıkıntı yaşamaması için hastanemizin ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Servislerimiz hafta içi 8:30-16:30, hafta sonu 8:30-12:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Servis güzergahı Mevlana, İstanbul Caddesi, Fuar Önü, İplikçi Cami Eski Garaj'dır.

Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi, Konya ili Karatay ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Konya Karatay Haritası
Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi Harita