Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Büyükdere Cad.No:34 Mecidiyeköy
Telefon:0 (212) 212-8894
41.06515928.994018

Kurum Hakkında

Onko, 1990 yılında ilk kez Ankara'da hasta kabulüne başlamıştır, 1990 yılından beri onkolojik tanı, radyoterapi ve kemoterapi alanında hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu yakasının medikal onkoloji ve radyasyon onkolojisi birimlerini barındıran ilk onkoloji merkezi de 1996 yılnda Onko tarafından kurulmuştur.

Ulaşım bakımından son derece rahat bir konumda olan Mecidiyeköy'deki merkezimizde lineer akseleratör ve kobalt ile sunulan radyoterapi olanaklarının yanı sıra kemoterapi uygulaması da yapılmaktadır.

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kadıoğlu Hastanesi

250 metre uzaklıkta

Fulya Cad. No:25 Mecidiyeköy

Hospitadent Mecidiyeköy

300 metre uzaklıkta

Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy

Doku Cerrahi Tıp Merkezi

440 metre uzaklıkta

Merkez Mah. İstiklal Sok. No:11/D

Fransız Lape Hastanesi

440 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:18

Biosan Polikliniği

500 metre uzaklıkta

Büyükdere Cad. Hür-Han No:15

Şişli Ekinci Polikliniği

580 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Caddesi No:187