Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3
Telefon:0 (216) 390-4595
Web Sitesi:pendikfiziktedavi.com.trHata Bildir
40.87858729.237807

Kurum Hakkında

2007 yılında kurulan ve 2015 yılına kadar Özel Pendik Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Pendik ilçesinde faaliyet gösteren kliniğimiz, 2013 yılında “A Tipi” tıp merkezi olmak için ön izin almış ve 2012 yılında başladığımız yeni bina inşaatımız tamamlandığında 2015 yılı Şubat ayında yeni yerine Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon A Tipi Tıp Merkezi ismiyle taşınmıştır.

Yeni binamızda önceliğimiz tıbbın modern imkanlarının kullanıldığı bir klinik olmanın yanında hastalarımızın tedaviye daha etkin katılabilmeleri ve motive olabilmeleri için kliniğimizde kendilerini evleri gibi sıcak bir ortamda hissetmeleridir.

Geçmişten gelen birikimimizi daha iyi şartlarda kullanabilmek için yaptığımız 3200 m2 kapalı alanı bulunan yeni binamız başından sağlık tesisi olarak planlanmış ve yönetmeliklere uygun olarak inşaa edilmiştir. Başarının yalnız gerçekleşmediği bir dünyada yaşadığımız bilinciyle paydaşlarımızla daha iyi hizmetleri daha etkin ve güçlü bir şekilde sunacağımıza olan inancımızı burada tekrarlamak isterim.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Baypark Hastanesi
70 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Papatya Sok. No:15
Dünyagöz Hastanesi Pendik
120 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79
Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
170 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23
Pendik Yaşam Tıp Merkezi
190 metre uzaklıkta
Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A
Pendik Şifa Tıp Merkezi
190 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3
Hospitadent Pendik Diş Hastanesi
350 metre uzaklıkta
Aydınlı Yolu Cad. No:26 Pendik