Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Merkez Mah. Ali Galip Bey Cad. No:4/1
Telefon:0 (212) 497-0101
Web Sitesi:www.reflekstip.comHata Bildir
41.05647628.913653

Kurum Hakkında

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2006 da kurulan Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 1440m2 lik alanda 9 katlı A tipi tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir. Ana branş olarak Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanlarının yanı sıra Dahiliye, Kardiyoloji, Üroloji, Göz, Ağız ve Diş Sağlığı, Plastik ve Estetik Cerrahi, Güzellik ve Estetik Uygulamaları ve Ozon Terapi bünyesine ekleyerek yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir.

Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli sağlık personeli ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir.

Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Remzi Kara
★★★★★
Eşimin felç olması nedeni ile fizik tedevi yardımı için sizin hastahaneniz, 3. hastahane olup, Robot bahnesi ile bugun 17 gündür hastahanenizdeyiz. Mükemmel bir kadro bilinçli, hasta taşıyıcı şöförleriniz var. Fakat 'A' sınıfı hastahane' iso belgeli hastahane oldgnuz için diger özel hastahanelerle kıysladığımda, belkide fizyo terapiciler mukemmel ama hasta çok, terapici az. Bu nedenle diger hastahanelere nazaran terapici nin hasta üzerinde ilgisi mükemmel değil bence. Bazen cihazlara veya robotlara baglanan hastalar robot veya cihaz suresı bitiyor terapiciyi bizler heber veriyoruz, zaman kaybına neden oluyor uzun yoldan bir saatliğine tedaviye gelip zamanmızın boşa heba olmasını istemiyoruz.

Kısacası, terapiciler iyi olsada hasta yoğunluğundanmı, organizyasyondan mı bilemem ama 3 yıllık gitmiş olduğum özel fizik tedvi merkezi, ismini vermek istemiyorum, inanın bana ordakı terapiciler ve hızmet daha mükemmeldi ve kaliteli idi. Bu hastahanede İSO belgesi yok. Robot sebebi ile geldik ama malesef düşündüğüm hizmet bu değildi. 3 yıl gittiğim tedavi merkezini terk ettiğim için pişmanım. Neden siz onlardan mükemmel olup reklamınızı arttırmıyorsunuz, bizler de çevremizde sizlerden bahsedip kurumunuzun neden reklamını yapmayalımki neden sizleri başkalarına tavsiye etmeyelimki. Rekabet ortamda kazanmak için uğraşmak lazım sanırım, müşteri seçici ve iyigözlemcidir. Örneğin bizler 1 saatliğine kurumunuza tedaviye geldiğimizde bir robota giriyoruz 15 dakika veya yarım saat ondan sonra terapi görmüyoruz. O kadar zamanımız boşa gidiyor. Örnerğin robot çıkışı hasta yorgun olabilir ama yatarak hastaya kalan zamanda güçlendirici takılabilir, en azndan satjyerler elkol tepleri yaptırabilir. Kalan zamanı boşa oturarak geçirmemiş oluruz. Zaman bizler için çok çenmli sizler bunun farkında olmayabilirsiniz ama bizler için o bir saat çok önemli her saniyesi mükemmel olmalı istiyoruz. Yine de herkese teşekkür ederim. İyiki varsınız. Daha mükemmel rekabet içerisinde olabilirsiniz. Başarılarınızın devamı dilerim. Umarım bizleri müşteri olarak kaale alırsınız. Unutmayın biz seçiciyiz. Herkese kolay gelsin.

Hasta; Nuriye (Eşi; Remzi Kara) İrtibat: 5323979960

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.
Özel Belde Tıp Merkezi
Özel Belde Tıp Merkezi
209 metre uzaklıkta
Özel Belde Tıp Merkezi olarak son teknoloji cihazlarımız ile hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Umut Diyaliz Merkezi
Özel Umut Diyaliz Merkezi
234 metre uzaklıkta
Gaziosmanpaşa'nın ilk hemodiyaliz merkezi olan Özel Umut Diyaliz Merkezi kuruluşundan günümüze kadar en üst seviyede yeterli ve kaliteli hemodiyaliz uyguladığını kanıtlamıştır.
Özel Avrupa Şafak Hastanesi
Özel Avrupa Şafak Hastanesi
370 metre uzaklıkta
1998 yılında açılışı yapılan Avrupa Şafak Hastanesi ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi
Bugün Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 104 yatak kapasitesi ve tam teşekküllü hastane desteğiyle yeni ve konforlu mekanında hizmet vermektedir.
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
535 metre uzaklıkta
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 60.000 metrekarelik alanda, 400 servis yatak kapasitesi, 80 diyaliz yatağı, 135 hekim kadrosu, 12 ameliyathanesi, 1.100 çalışanı ile üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir.
İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi
İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, Uzman Doktorlar ve Profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉