Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Sıla FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:İrfan Baştuğ Cad. No:75 Aydınlıkevler
Telefon:0 (312) 347-4422
39.96808332.874637

Kurum Hakkında

Ankara'da iki ayrı merkezimizle vermekte olduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Grubumuzun önderlik yaptığı hizmet alımları alanında da başarılı projelere imza atmıştır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur. Teşhis ve tedavi bütünlüğünü sağlayarak en kısa zamanda hasta kabulünün gerçekleşmesi, takip sürecinin planlanması ve sonuç alıncaya dek hasta orijinli hizmet anlayışıyla çalışmakta olan merkezimiz bölgesinde ilk merkezlerden biridir. Bugüne dek binlerce hastamıza şifa kaynağı olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özden Dokuyucu · 25 Ocak 2021

Ne zaman eklemlerimde bir ağrı olsa direkt başvurduğum hastanedir. Uzman doktorumuz Ayşe Karakaya hanımefendi gerçekten çok ilgili ve alakalı bir doktordur. Çalışanlarının çalışkan, özverili ve terbiyeli olduğu bir kurumdur. Sanki bütün çalışanlar özenle seçilmiş gibi. Yakın zamanda masaj çalışmaları da başlamış. Gülşen hanım bu konuda baya uzman bir hanımefendi. Çok güzel masaj yapıyor. Ağrısı olanlar özel masaj seansları da alabilirler. Tüm fizik tedavi teknikerleri de görevlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Buradan Merve'lere, Seray'a, Hüseyin'e İlknur'a ve adını daha bilmediğim diğer çalışanlara çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Sıla Fizik Tedavi.

Fatoş Mülayim · 20 Haziran 2016

Uzun zamandır bel ağrısı çekiyordum doktor fizik tedavi almam gerektiğini söyledi Sılaya gittim çok memnun kaldım bütün çalışanlar ve terapistler çok ilgili tekrar teşekkürler..

Rafet çağlıdabakgil · 20 Haziran 2016

Deneyimli, güler yüzlü personeliniz ve kaliteli hizmet anlayışınız dan dolayı çok teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum...

İsmail Çalışkan · 20 Haziran 2016

Personel güleryüzlü, alanında uzman hekim ve fizyoterapistler var. Birebir ilgi alaka çok iyiydi. Tavsiye ederim.

Niyazi Balcı · 14 Kasım 2014

topuk dikeni için gittim bizde yok dediler

Kaya Kilinc · 3 Mayıs 2014

28-4-2014 tarihinde muayaneye gittim 5.beş tl ödeyerek muayene oldum. tedavi için 30.otuz tl ödemeniz gerekiyor dendi anlaşma imzaladım. 3-5-2014 tarihinde çağrıldım. 50. elli tl ödemeniz gerekiyor dendi sebebini sordum yeni yasa geregi dendi

Bülent Süslü · 17 Nisan 2012

Arzu Oktay doktora bana vermiş olduğu fizik-tedavi için çok ama çok teşekkürü bi borç biliyorum. Egerki bildirirseniz çok sevinirim.

Ağladıkça Nazlıcan · 23 Aralık 2011

Çalışan terapist uzmanların isimleri ve dallarını yazarsanız daha aydınlatıcı olur aslında.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 53 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RFM Ankara Diyaliz Merkezi

320 metre uzaklıkta

Subayevleri İrfan Baştuğ Cad. No:115

Subayevleri Çocuk Polikliniği

420 metre uzaklıkta

Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi

520 metre uzaklıkta

Çevreli Cad. Çaba Sokak No:3 Aydınlıkevler

Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi

910 metre uzaklıkta

Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30

Akropol Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Aydınlıkevler Mah. Uzayan Sok. No:99 Altındağ

Görkem Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

İrfan Baştug Cad. No:70/1-2 Aydınlıkevler