Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları
Kurum Adı:Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Avcılar
Adres:Reşitpaşa cad. Çeker Apt. No:45/5
Telefon:0 (212) 593-5323
40.97948528.723506

Kurum Hakkında

Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları kaliteli, titiz ve özenli çalışmaları neticesinde İstanbul ili sınırları içerisinde çok kısa bir zaman diliminde adından söz ettiren bir marka olmuş, Trakya ve Anadolu'nun birçok yerinde güvenlerini kazandığımız nice laboratuvar ve doktor ile çalışmaya başlamış ve bu hizmetini her geçen gün arttırmaya devam etmiştir.

Umut Laboratuvarları olarak hizmet verdiğimiz hastaneler, tanı merkezleri, poliklinikler, klinikler, özel hekim muayenehaneleri artık biliyoruz ki kaliteden vazgeçemiyecekleri bir dönüm noktasına girmiş bulunmaktadırlar. İşte bu dönüm noktasında Umut Laboratuvarları çalıştığı kurumlara kaliteli hizmet ve güvenilir sonuç verme hassasiyetini tüm çalışanları ile üzerinde hissetmektedir.

Laboratuvarımızda özellikle hormon teşhis sistemlerinde dünyanın bir numaralı markası olan DPC'nin IMMULITE ONE VE IMMULITE 2000 otomatik cihazı kullanılmaktadır. Özellikle prenatal tanıda Avrupa ülkelerinde rutin uygulamada yer alan İKİLİ test parametrelerinde serbest beta-HCG ve PAPP-A'nın otomatik cihazda çalışılması bizimiçin gurur kaynağı olmuştur. Kaliteli ve güvenilir sonuç için otomasyonu tüm çalışılan aşamalarda hizmete sunmak esas hedefimizdir.

MERKEZ: Reşitpaşa cad. Çeker Apt. No:45/5 Avcılar

ŞUBE 2: Halasgar Gazi Cad. Çiçek Apt. No: 81/2 Pangaltı Şişli - Tel: (0212) 240 53 06

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları, İstanbul ili Avcılar ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avcılar Vera Tıp Merkezi

130 metre uzaklıkta

Ahmet Taner Kışlalı Cad. İnönü Pasajı No:7/1

Medicana Avcılar Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Şamlı Sok. No:32

Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi

390 metre uzaklıkta

Merkez Mh. Namık Kemal Cad. No:23

FMC Avcılar Diyaliz Merkezi

720 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Burnaz Cad. No:4 Avcılar

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Üniversite Mah. Yeni Yuvam Sok. No:4

FMC Avcılar 2 Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Cihangir Mah. Eski Londra Aslfaltı IGS Arkası

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Kirazlı Cad. Gökler Sokak No:60/2 Avcılar