Özel Yıldız Academia Hastanesi

Özel Yıldız Academia Hastanesi
Kurum Adı:Özel Yıldız Academia Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Yıldıztabya Cad. No:77
Web Sitesi:www.yildizacademia.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06216628.928832

Kurum Hakkında

Özel Yıldız Academia Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Yıldız Academia Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

İstanbul'un Gaziosmanpaşa İlçesinde Özel Yıldıztabya Bilge Hastanesi adı altında kurulan hastane 2011 yılı itibariyle yönetimin değişmesiyle Özel Denizyıldızı Hastanesi adını almış 2013 yılında itibaren Yıldız Academia Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

istanbul Gaziosmanpaşa Yıldıztabya merkezli hastanemiz toplam 1961 metrekare olup 7 kat kullanım alanı içinde, 4 küvozlü bebek yoğunbakım ünitesi, 22 yatak kapasitesine sahip 16 uzman 3 pratisyen doktor kadrosu ile 3 ameliyathane 2 doğumhane üniteleri ile SGK anlaşmalı hizmet vermektedir.

Özel Yıldız Academia Hastanesi; alanında en güvenilir olmak için, sürekli ileri teknoloji ve bilgi olanakları sürekli takip eden, hastaları tarafından tercih edilen; kurumsal hastane anlayışı ile birinci sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı hedeflemektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yıldız Academia Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hiba Darwish
Kızım 2015 yılında bu hastanede doğdu ve şimdi doğum kağıtlarına ihtiyacım var. Siteye gittim ve hastane kapanırsa evraklarımı nasıl alacağımı söylediler???
Ayse Kaya
★★★★
2013 te doğum yaptım çok güzel ilgi alaka çok memnun kaldım şimdi yine hamileyim yine oraya gitmek istiyorum normal doğum ücreti ne kadar merak ediyorum 2013 te 180 lira idi şimdi nekadar acaba?
Sinem Yasar Levent
★★
Bu sabah 27.09.2017 sabah saat 09:05 te hastaneye antibiyotik iğnemi vurdurmak için acil bölümüne gittim. Acilde ismini bilmediğim hemşire iğnemi aldı ve hazırlarken uzanmamı istedi. Uzanmadan evvel yatağın üzerindeki kağıt havluya baktığımda oldukça pis ve yırtıktı. İğneyi hazırlarken kendisine 'bu örtü temiz mi?' diye sordum ve bana 'isterseniz değiştirin' yanıtını verdi. 'Ben mi?' Dediğimde 'şuan iğneyi dolduruyorum bekleyen hastam da var ben değiştiremem' yanıtını verdi ve ben 'lütfen değiştirin ben başka hastaların yattığı örtüye dokunmak zorunda değilim' dediğimde afralı tafralı bir hışım geldi ve örtüyü kaldırdı yine iyi niyetimi kullanarak kağıt havluyu aldım ve temiz olanı yatağın üzerine ben serdim ve iğnemi yaptırdım. Veznedeki bayanlar da hemşire de hiç güleryüzlü ve samimi değillerdi. İlk kez adım attığım hastaneye bir daha adım atmayı asla düşünmüyorum. Normalde gittiğimiz özel hastane yada devlet hastanelerinde hemşire bir hasta yataktan kalktıktan sonra örtüyü alır çöpe atar yenisini serer ve o şekilde yeni hastayı içeri alır. Ki sırada bekleyen hasta da benim gibi iğne vurdurmaya gelen bir beyefendiydi sırada bekleyen hastam var yanıtı oldukça saçmaydı.
Aysun Ocak
Kadın hastalıklarına gidicektim yorumlardan sonra vazgeçtim.
TC Abdullah Yıldırım
★★★★★
Vallahi kaç keredir gidiyorum çok iyi ilgileniyorlar. Hizmet on numara gerçekten.
Burak Ismail
★★★★★
Ben devletten sevkli gittim cok ilgilendiler memnun kaldım şimdi bebek yoğun bakımda arıyorum bilgi veriyorlar dördüncü sezaryenle yaptım doğumda güzel geçti hepsine teşekkürler.
Neslihan Özdemir
Oğlum doğduktan sonra sarılık oldu başka hastanede yer olmadığı için buraya sevk ettiler. Nerden de gittik o hastaneye hepsinin Allah belasını versin. Çocuğa antibiyotik tedavisi uyguluyoz dediler ben bi şüphelendim kilosunu sordum 2750 ydi en son 2200 dediler. Meğerse iki tane özdemir soyadında bebek varmış öteki bebeğin bilgilerini veriyolarmış demekki benim sağdığım sütleride o çocuk içti benim çocuğumda başkasının şutunu içti. Şikayet ettik inşallah kapanır bebekleri karıştırdılar resmen. Hemen bebeğimi aldım ordan ve benim bebeğim mi diye baktım hep. O 3 gün ne yaşadığımı bi Allah biliyo bide ben sakın gitmeyin
A Samet Keleş
★★★
En kötü devlet hastanesi bile iyidir diyen zât, Esenyurt Dvl.Hast. bekleriz
Gökhan Tükenmez
Geçen hafta ve bu gece oğlumu ateş ve kusmasndan dolayı bu malum hastaneye götürdüm bugece saat 3.30 da hastaneye gittiğimde malesefki doktor hanım uyuyordu uyandırdık hanfendiyi gözlerini ovuştutmaktan oğlumu doğru düzgün muayene bile etmedi 38.5 derece ateşi olduğunu söylememe rağmen ateşini bile ölçmedi yazıklar olsun böyle hastaneye de doktora da ama 35tl almayı biliyorlar haram zıkkım olsun...
Müzeyyen Keskin
★★★★★
Şu anda hastane sskli ama ben sadece dahiliye doktorlarına gittim ve alanlarında uzmanlar.. ssk da var
Erkan Öz
En kötü devlet hastanesi bile bu hastaneye 5 basar çok kötü personel lakayt hiç ilgi alaka yok. Sadece para para para.
Asil Asil
Ben bu hasteneyi hiç hiç beyenmedim orda çalışanlar hepsi hastalarla hiç ilgilenmiyorlar çok ters konuşuyorlar hakımız haram olsun size.
Yesim Gülsever
★★
Kadın doğuma gidiyorum her muayene oldumda doktorum değişmiş oluyor ve yerine muayene edende memnun değilim. Orhan bey gitti Mete bey gitti son aylarımdayım ve ne yapcam bilmiyorum.
Gly Dş
★★
Diğer bölúmleri hakkında bilgim yok, fakat kadın doğum çok kötü hemşireler, doktorlar acil durumda bile yerinden kalkmaya üşeniyor.
Mustafa Kurt
Orda doğum yaptım ve hiç memnun kalmadım ve çok ilgisizler şikayette bulunucam. doğumda kan kaybı yaşadım ve önlem alınmadı 2 gün sonra kan verildi. çok ihmalsizlik var eşim işyerinde ssk bildirdi eşim doğum yaptı diye evraklarda eşimin doğum yaptığı gözüküyo benim değilde bu kadarıda pes yani
Yonca Ofset
★★
Randevu almak için en 10 defa telefon ettim. Her seferinde operatör çikıyor bir türlü bağlanmıyor. Dikkate alırsanız sevinirim.
Yunusemre Acar
★★★★★
Kamil Şahin adlı doktor çok iyi ve tüm derdime derman oluyo.

Özel Yıldız Academia Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Yıldız Academia Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 76 oy kullanılmış ve kurum hakkında 17 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eyüpsultan Devlet Hastanesi
Eyüpsultan Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm programı kapsamında donanımsal ve hizmet altyapısı yenilenmiş ve gurur duyabileceğimiz modern bir hastaneye dönüşmüştür.
Özel Belde Tıp Merkezi
Özel Belde Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Özel Belde Tıp Merkezi olarak son teknoloji cihazlarımız ile hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Avrupa Şafak Hastanesi
1998 yılında açılışı yapılan Avrupa Şafak Hastanesi ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi
2006 da kurulan Refleks Fizik Tedavi Tıp Merkezi 1440m2 lik alanda 9 katlı A tipi tıp merkezi olarak hastalarına hizmet vermektedir.
Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.
Özel Umut Diyaliz Merkezi
Gaziosmanpaşa'nın ilk hemodiyaliz merkezi olan Özel Umut Diyaliz Merkezi kuruluşundan günümüze kadar en üst seviyede yeterli ve kaliteli hemodiyaliz uyguladığını kanıtlamıştır.
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Karadolap Mahallesi Vardar Bulvarı üzerinde, 40 ünit ile Merkez binasında, Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Merkezimize bağlı Nevbahar Doyuran Diş Tedavi ve Protez Merkezimizde 16 ünit ile Diş Hekim
Alibeyköy Semt Polikliniği
Alibeyköy Semt Polikliniği, İstanbul Eyüpsultan Devlet Hastanesi bünyesinde poliklinik hizmetleri sunmaktadır.
Özel Rami Hastanesi
Özel Rami Hastanesi
2 km. uzaklıkta
1998 yılında Bayrampaşa’da faaliyete giren Bayrampaşa Hastanesi fiziki alt yapısını, akademik ve uzman kadrosunu, tıbbi cihaz teknolojilerini yenileyerek, güvenilir, ulaşılabilir ve tercih edilen özel hastane olma misyonu ile Rami
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yıldız Academia Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉