Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Zübeyde Hanım Cad. No:39/B
Telefon:0 (232) 366-2277
Web Sitesi:www.zubeydehanimtip.comHata Bildir
38.46159327.11607

Kurum Hakkında

1989 yılından itibaren Karşıyayada faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz 3 kat ve yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yenilenen alt yapısı ve uygulamalarıyla, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile 22 yıldır bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Acil Servisimizde 24 saat acil muayene ilkyardım hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasındada hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Albayrak
★★★
Telefon numaralarını süs olsun diyemi koydunuz oraya. Sorumsuzluk bu yapmayın lütfen 25 yıla yakışmıyor.
Üstün Altay
★★★★★
On seneye yakın zamandır bu hastaneye gidip geliyorum doktor ve personelinden çok memnun kaldım hepsine teşekkürler.
Yusuf Demirci
★★
Bankoda oturan ve hasta kaydı yapan bayana (ki hepsi değil biri ile ters düştüm) biraz ahlak ve iş dersi verilmeli, zira bir hastaya bakarken sıra numarası butonuna basarak başka hastayı çağırıyor ve gelen hasta saygısından bekliyor, giden hasta sonrasında bankoya yanaştığında fırça yiyor "sizin sıranız geçmiş" diye. bu kadar saygısızlık görmedim. Bir daha gelmem bu hastaneye. Ne bu ya fırça yemeye mi gidiyoruz.
TC Çetin Cankanat
★★
Randevu almak mesele oldu telefona bakan yok sürekli müzik yetkililer ilgilenin lütfen.
TC Melih Kınay
Yuhhh bu saatte çocuk doktoru için saatlerdir telefon çaldırdım açan bakan yok hepsi eğlencedeler yuh olsun..
Sertap Gedikoglu
Evet ya bence de profesyonellikten çok çok uzaklar... hastalar umurlarında değil adamların ya... özelsin bide. sayılı hastan var.. bari onları kaçırma...
Sertap Gedikoglu
Lazerden hiç memnun değilim... ikinci paketi aldım ama hala bi gelişme yok... resmen kuaföre gider gb gidiyorum artık... suratlar bir karış karşılıyolar. bişey soruyosun isteksiz cevaplıyolar. böyle bi havalarda... yardımcı olmak için de hiç bişi yapmıyolar.. o kadar para veriyoruz oraya ama hiç bi fayda yok.. bari muamele güzel olsa...
Selim Edin
Profesyonellikten uzak bir hastahene. Nöroloji için randevu aldım. Muayene sonrası MR için ADA radyolijiye yönlendirildim ve telefon numaram alınıp 1 gün sonra kontrol için gelmem söylendi. Zamanında gittiğimde doktor yok dediler ve muhatap bulamadım. Başhekim Hasan bey'e aktardım ilgilendiğini ve arayacaklarını söyledi. Aslı hanım doktorun na zaman geleceğinin bilinmediğini ve MR sonuçlarını Metropol hastahanesine yollayacağını ve oraya daha sonra 11:00'de gitmemi söyledi. Metropol'de kimsenin bilgiside yoktu gönderilen MR sonuçlarıda yoktu. İlgilendiler aradılar sonuçlar yollanmamış ve yanlızca raporu faksladılar. Sonuca oradaki Nöroloji doktoru baktı. Metropol hastahanesine teşşekür ederim. Zübeyda hanım Tıp merkezinde bu tür olaylara hazır olun.
Ilayda Yaşar
★★★
Güzel bir hastane ama 1 saatte anca işlem yapıyorlar.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 83 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karşıyaka Göz Dal Merkezi
410 metre uzaklıkta
1715 Sokak No:54/1
Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
420 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A
Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
600 metre uzaklıkta
Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C
Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
710 metre uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
820 metre uzaklıkta
1831/13 Sokak No:6/A
Park Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı