Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Zübeyde Hanım Cad. No:39/B
Telefon:0 (232) 366-2277
38.46159327.11607

Kurum Hakkında

1989 yılından itibaren Karşıyayada faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz 3 kat ve yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yenilenen alt yapısı ve uygulamalarıyla, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile 22 yıldır bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Acil Servisimizde 24 saat acil muayene ilkyardım hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasındada hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Albayrak · 17 Ocak 2017

Telefon numaralarını süs olsun diyemi koydunuz oraya. sorumsuzluk bu yapmayın lütfen 25 yıla yakışmıyor

Üstün Altay · 25 Şubat 2016

On seneye yakın zamandır bu hastaneye gidip geliyorum doktor ve personelinden çok memnun kaldım hepsine teşekkürler.

Yusuf Demirci · 29 Ocak 2016

bankoda oturan ve hasta kaydı yapan bayana (ki hepsi değil biri ile ters düştüm) biraz ahlak ve iş dersi verilmeli, zira bir hastaya bakarken sıra numarası butonuna basarak başka hastayı çağırıyor ve gelen hasta saygısından bekliyor, giden hasta sonrasında bankoya yanaştığında fırça yiyor "sizin sıranız geçmiş" diye. bu kadar saygısızlık görmedim. bir daha gelmem bu hastaneye. Ne bu ya fırça yemeye mi gidiyoruz.

TC Çetin Cankanat · 23 Kasım 2015

randevu almak mesele oldu telefona bakan yok sürekli müzik yetkililer ilgilenin lütfen. 05337407124 benim tel

TC Melih Kınay · 8 Kasım 2015

yuhhh bu saatte çocuk doktoru için saatlerdir telefon çaldırdım açan bakan yok hepsi eğlencedeler yuh olsun..

Sertap Gedikoglu · 8 Haziran 2013

evet ya bence de profesyonellikten çok çok uzaklar... hastalar umurlarında değil adamların ya... özelsin bide. sayılı hastan var.. bari onları kaçırma...

Sertap Gedikoglu · 1 Haziran 2013

lazerden hiç memnun değilim... ikinci paketi aldım ama hala bi gelişme yok... resmen kuaföre gider gb gidiyorum artık... suratlar bir karış karşılıyolar. bişey soruyosun isteksiz cevaplıyolar. böyle bi havalarda... yardımcı olmak için de hiç bişi yapmıyolar.. o kadar para veriyoruz oraya ama hiç bi fayda yok.. bari muamele güzel olsa...

Selim Edin · 25 Mart 2013

Profesyonellikten uzak bir hastahene. Nöroloji için randevu aldım. Muayene sonrası MR için ADA radyolijiye yönlendirildim ve telefon numaram alınıp 1 gün sonra kontrol için gelmem söylendi. Zamanında gittiğimde doktor yok dediler ve muhatap bulamadım. Başhekim Hasan bey'e aktardım ilgilendiğini ve arayacaklarını söyledi. Aslı hanım doktorun na zaman geleceğinin bilinmediğini ve MR sonuçlarını Metropol hastahanesine yollayacağını ve oraya daha sonra 11:00'de gitmemi söyledi. Metropol'de kimsenin bilgiside yoktu gönderilen MR sonuçlarıda yoktu. İlgilendiler aradılar sonuçlar yollanmamış ve yanlızca raporu faksladılar. Sonuca oradaki Nöroloji doktoru baktı. Metropol hastahanesine teşşekür ederim. Zübeyda hanım Tıp merkezinde bu tür olaylara hazır olun.

Ilayda Yaşar · 3 Mart 2012

Güzel bir hastane ama 1 saatte anca işlem yapıyorlar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 82 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

420 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A

Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

600 metre uzaklıkta

Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C

İzmir Akademi Tıp Merkezi

700 metre uzaklıkta

Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

710 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1

Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

720 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

820 metre uzaklıkta

1831/13 Sokak No:6/A