Sarıkamış Asker Hastanesi

Sarıkamış Asker Hastanesi
Kurum Adı:Sarıkamış Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Kars
İlçe:Sarıkamış
Adres:Sarıkamış
Telefon:0 (474) 413-4128
40.32699042.595290

Kurum Hakkında

Hastanemiz Kars / Sarıkamış ilçesinin güney doğu bölgesinde yer alıp, çarşı merkezine 1.500 metre, Doğu lojmanlarına 600 metre, Batı Lojmanları ve Ordu Evine 1.800 metre mesafededir. Ulaşım yürüyerek veya şahsi araçlar ile sağlanmaktadır.

1972 yılına kadar 300 yataklı olarak hizmet veren hastane, o tarihten itibaren 200 yataklı olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 17 EKİM 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrine girmiş ve 08 Eylül 2008’den itibaren de TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığı emrinde Erzurum Sağlık Hizmetleri Bölge komutanlığına bağlı 50 Yataklı Asker Hastane olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Sarıkamış Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sarıkamış Asker Hastanesi, Kars ili Sarıkamış ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sarıkamış Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sarıkamış Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sarıkamış Asker Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sarıkamış Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarıkamış Devlet Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Yeni Mahalle Erzurum Yolu

Selim İlçe Hastanesi

22.6 km. uzaklıkta

Çarşı mah. Kazımpaşa cad.

Horasan Devlet Hastanesi

48.7 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mh. Prof.Dr. Recep Akdağ Cd. No:20

Kağızman Devlet Hastanesi

48.9 km. uzaklıkta

Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad.

Kars Harakani Devlet Hastanesi

50.1 km. uzaklıkta

Yenişehir Mh. İsmail Aytemiz Bulvarı No:55

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

50.2 km. uzaklıkta

Yeni Şehir Mah. Toki Konutları