Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Ahmet Yesevi Mh. Mücahit Cd. No:50
Telefon:0 (216) 592-4111
40.97293829.273776

Kurum Hakkında

Derviş Ali Hesna – Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ve çevre illerdeki hastalara modern sağlık hizmeti veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bir sağlık merkezidir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne bağlı semt polikliniği olarak kullanılan binanın; Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak düzenlenmesi için çalışmalar TKHK’dan 02/09/2013 tarihli ön izin yazısına istinaden başlanılmış olup 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde hizmete hazır hale getirilerek 17 Aralık 2013 tarihinde hasta kabulüne başlanılmıştır.

Derviş Ali Hesna – Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tek bloktan oluşmaktadır ve toplam 4 katlıdır. 1120 metrekare kapalı alan, 20 Diş Ünitesi, 1 Panoramik Röntgen Cihazı ve 1 Periapikal Röntgen Cihazı bulunmaktadır. Merkezde koruyucu, tedavi edici ve restore edici tüm diş hekimliği hizmetleri verilmektedir. Modern cihazlarla maksimum görüntü kalitesi için PAC sistemi, döner başlıklarla kanal tedavisi, sterilizasyon modülü uygulaması ile tüm diş hekimliği aletlerinin sterilizasyon takibi ve kaydı yapılmaktadır. Hastada kullanılan el aletlerinin yanında tüm döner başlıklarda özel geliştirilmiş otoklavlarda steril edilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuSultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sultanbeyli Ersoy Hastanesi
800 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No.175 Sultanbeyli
Sultanbeyli Tıp Merkezi
870 metre uzaklıkta
Mehmet Akif Mah. Erdoğan Cad. No:4
Sultanbeyli Devlet Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy Mah. Cami Cad. No:3
TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. No:10
Saygı Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli
Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
1.8 km. uzaklıkta
Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
4.5 km. uzaklıkta
Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. No:1