Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi
Kurum Adı:Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Abide-i Hürriyet Cad. Merkez Mah. No:64/66
Telefon:0 (212) 542-5585
41.05636728.986123

Kurum Hakkında

Türkiye'de diyabet konusunda toplumun bilincini yükseltmek, diyabetli bireylerin yaşam kalitesini artırmak amacıyla 1996 yılında kurulan Türkiye Diyabet Vakfı, Bakırköy ve Küçükyalı'daki tanı ve tedavi merkezleri ile diyabetlilere hizmet veriyor. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi ve Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Diyabet Merkezi, uzman hekim kadroları ve modern laboratuvar hizmetleri ile diyabetin tanısında ve izlenmesinde fark yaratıyor.

Türkiye Diyabet Vakfı Şişli Diyabet Merkezi, dahiliye ve diyabet ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Şişlide hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Acil

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurettin Güleç · 2 Haziran 2015

Tel çıkmıyor. bu nasıl ciddiyet

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türkiye Diyabet Vakfı Dahiliye Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pedam Polikliniği

330 metre uzaklıkta

Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey

Apex Cerrahi Tıp Merkezi

340 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. No:103 Şişli

FMC Şişli Diyaliz Merkezi

350 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Gazi Berkay Sk. No:13/1

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. Etfal Sk. 34371 Şişli

Osmanoğlu Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Abide-i Hürriyet Cad. Dilaçar sok. No:4

İstanbul Laboratuvarı Şişli

530 metre uzaklıkta

Halaskargazi Cd. No:226 Şişli