Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi
Kurum Adı:Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:İdealtepe Mızrak Sok. Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi No:4 Kat:3
Telefon:0 (216) 367-9494
40.94162929.116705

Kurum Hakkında

Türkiye'de diyabet konusunda toplumun bilincini yükseltmek, diyabetli bireylerin yaşam kalitesini artırmak amacıyla 1996 yılında kurulan Türkiye Diyabet Vakfı, Bakırköy ve Küçükyalı'daki tanı ve tedavi merkezleri ile diyabetlilere hizmet veriyor. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi ve Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi, uzman hekim kadroları ve modern laboratuvar hizmetleri ile diyabetin tanısında ve izlenmesinde fark yaratıyor.

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, diyabet tedavi ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Küçükyalıda hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

250 metre uzaklıkta

Kestane Sok. No:3 Küçükyalı

İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

750 metre uzaklıkta

Atatürk Caddesi Talatpaşa Sokak No:26 Küçükyalı

Küçükyalı Delta Hospital

870 metre uzaklıkta

İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı

Onur Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22

Küçükyalı Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Girne Mah. Girne Cad. 139/1

Maltepe Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe