Universal Ege Sağlık Hastanesi

Universal Ege Sağlık Hastanesi
Kurum Adı:Universal Ege Sağlık Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1399. Sokak No. 25 Alsancak
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.43219527.149749

Kurum Hakkında

Universal Ege Sağlık Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

İzmir'in ilk özel hastanesi olarak Ege Sağlık Merkezi adıyla 1969 yılında kurulan Universal Ege Sağlık Hastanesi 1997 yılında Universal Hastaneler Grubu'na katılmıştır.

Uzman hekim ve çalışan kadrosu ile İzmir ve çevresinde sağlık sektörüne öncülük eden Universal Ege Sağlık (İzmir) Hastanesi'nin yedi ameliyat salonundan ikisi açık kalp ameliyatları için donatılmıştır. Hastanemizde kalp–damar yoğun bakım, genel yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım bölümleri hizmet vermektedir. Radyodiognastik biriminde PET BT, 64 kanallı Multidedektör Bilgisayarlı Tomografi (MDCT) ve 1. 5 T Manyetik Rezonans gibi tıbbi görüntülemenin son kuşak cihazları kullanılmaktadır. Modern cihazlarla donanımlı tam teşekküllü laboratuvarda; biokimya, mikrobiyoloji, seroloji, immunoloji, alerji, hematoloji, endokrin testleri, tümör markerları, ilaç düzeyleri tetkikleri 24 saat yapılabilmektedir.

Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren Universal Ege Sağlık Hastanesi, 17 VIP Suit, 12 Suit, 55 özel oda olmak üzere toplam 170 yatak kapasitesine sahiptir.

Universal Ege Sağlık Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Ege Sağlık Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Universal Ege Sağlık Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Universal Ege Sağlık Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Universal Ege Sağlık Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Universal Ege Sağlık Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

40 metre uzaklıkta

1399 Sokak No.17 Alsancak

İzmir Üroloji Merkezi

50 metre uzaklıkta

1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak

Uzman Tıp Laboratuarı

70 metre uzaklıkta

1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

110 metre uzaklıkta

1431. Sokak No. 14/C Alsancak

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

210 metre uzaklıkta

1400 Sokak No:10 Alsancak

Lamed Görüntüleme Merkezi

220 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsancak