Universal İtalyan Hastanesi

Universal İtalyan Hastanesi
Kurum Adı:Universal İtalyan Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Defterdar Yokuşu No. 17 Tophane
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.02875928.98154

Kurum Hakkında

Universal İtalyan Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Universal İtalyan Hastanesi, 200 yıla varan tıbbi ve mimari tarihi ile, Universal Hastaneler Grubu bünyesinde onkoloji alanında özelleşmiş ekip ve donanıma sahip bir hastanedir. Türkiye'de ilk defa uygulanan pek çok yöntemle, kanser erken tanı birimi ve kadın-erkek onkolojik check-up uygulamaları ile koruyucu hekimlik adına önemli bir başvuru merkezdir. Özellikle meme kanserinde birçok tedaviye öncülük yapmış olan Avrupa Onkoloji Enstütüsü (IEO-MİLANO / İTALYA) ile işbirliği halindedir.

Hastanemizde koruyucu meme ameliyatları, sentinel lenf nodu biyopsisi, ele gelmeyen meme kitlelerinin mamatom, roll ve snoll teknikleri ile aydınlatılması ve meme rekonstrüksiyonları yapılmaktadır. Universal Italyan Hastanesi'nde, dünyada az sayıda merkezde güvenle kullanılan TOMOTERAPİ cihazının yanısıra ülkemizdeki ileri RT merkezlerinde bulunan LINAC cihazı da kullanılmaktadır. Hastanemizde ayrıca Lorad Multicare Platinum Prone Stereotactic meme biyopsi sistemi kullanılmakta, geliştirilmiş Dijital Spot Mamografi Sistemi sayesinde alınabilen yüksek kalitede resim sayesinde parça gerektirmeden memeden 360 derece biopsi yapmak mümkündür.

Universal İtalyan Hastanesi'nde deneyimli onkoloji hemşireleri görev yapmaktadır. Deniz manzaralı onbir yataklı kemoterapi salonu, 8 tek yataklı kemoterapi odası bulunmaktadır.

7. 250 metrekarelik bir alanda, 2. 000 metrekare eşsiz bir bahçe içinde kurulan 36 oda, 41 yatak kapasiteli Universal İtalyan Hastanesi, onkoloji alanında lider hastane olmanın yanı sıra genel tıbbi ve cerrahi tedavilerde de pek çok modern uygulamayı sunmaktadır. Diğer tüm bölümler onkoloji bölümüne destek verecek şekilde düzenlenmiştir.

Universal İtalyan Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal İtalyan Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Burcu Aybet Bacacı
★★★
Merhaba italyan hastanesi kapanmış lütfen yardımcı olurmusunuz şu an yeni yeri nerde??
Ismet Damgaci
★★★
Koç grubuna geçtikten sonraki durumla ilgili fazla bir bilgiye rastlayamadık. Örneğin karaciğer kanseri konusunda hangi birimler var başlarında hangi hekimler var. Kanseri ileri safhadaki hastaların tedavisi için ne gibi birimler ve imkanlar mevcut. Ayrıca Hastanenin otopark durumu nedir? Teşekkürler.

Universal İtalyan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Universal İtalyan Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Universal İtalyan Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Katip Mustafa Çelebi Mah. Sıraselviler Cad. No:48
Galata Polikliniği
640 metre uzaklıkta
Meclis-i Mebusan Cad. No:55 Fındıklı
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
770 metre uzaklıkta
Bereketzade Mah. Bereketzade Camii Sok. No:8
Avusturya Sen Jorj Hastanesi
780 metre uzaklıkta
Bereketzade Medresesi Sk. No:7 Karaköy
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası
1.2 km. uzaklıkta
Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim
İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim
Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Kızılay Meydanı No:2 Kasımpaşa