Universal İtalyan Hastanesi

Universal İtalyan Hastanesi
Kurum Adı:Universal İtalyan Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Defterdar Yokuşu No. 17 Tophane
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.02875928.98154

Kurum Hakkında

Universal İtalyan Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Universal İtalyan Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Universal İtalyan Hastanesi, 200 yıla varan tıbbi ve mimari tarihi ile, Universal Hastaneler Grubu bünyesinde onkoloji alanında özelleşmiş ekip ve donanıma sahip bir hastanedir. Türkiye'de ilk defa uygulanan pek çok yöntemle, kanser erken tanı birimi ve kadın-erkek onkolojik check-up uygulamaları ile koruyucu hekimlik adına önemli bir başvuru merkezdir. Özellikle meme kanserinde birçok tedaviye öncülük yapmış olan Avrupa Onkoloji Enstütüsü (IEO-MİLANO / İTALYA) ile işbirliği halindedir.

Hastanemizde koruyucu meme ameliyatları, sentinel lenf nodu biyopsisi, ele gelmeyen meme kitlelerinin mamatom, roll ve snoll teknikleri ile aydınlatılması ve meme rekonstrüksiyonları yapılmaktadır. Universal Italyan Hastanesi'nde, dünyada az sayıda merkezde güvenle kullanılan TOMOTERAPİ cihazının yanısıra ülkemizdeki ileri RT merkezlerinde bulunan LINAC cihazı da kullanılmaktadır. Hastanemizde ayrıca Lorad Multicare Platinum Prone Stereotactic meme biyopsi sistemi kullanılmakta, geliştirilmiş Dijital Spot Mamografi Sistemi sayesinde alınabilen yüksek kalitede resim sayesinde parça gerektirmeden memeden 360 derece biopsi yapmak mümkündür.

Universal İtalyan Hastanesi'nde deneyimli onkoloji hemşireleri görev yapmaktadır. Deniz manzaralı onbir yataklı kemoterapi salonu, 8 tek yataklı kemoterapi odası bulunmaktadır.

7. 250 metrekarelik bir alanda, 2. 000 metrekare eşsiz bir bahçe içinde kurulan 36 oda, 41 yatak kapasiteli Universal İtalyan Hastanesi, onkoloji alanında lider hastane olmanın yanı sıra genel tıbbi ve cerrahi tedavilerde de pek çok modern uygulamayı sunmaktadır. Diğer tüm bölümler onkoloji bölümüne destek verecek şekilde düzenlenmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Universal İtalyan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Burcu Aybet Bacacı
★★★
Merhaba italyan hastanesi kapanmış lütfen yardımcı olurmusunuz şu an yeni yeri nerde??
Ismet Damgaci
★★★
Koç grubuna geçtikten sonraki durumla ilgili fazla bir bilgiye rastlayamadık. Örneğin karaciğer kanseri konusunda hangi birimler var başlarında hangi hekimler var. Kanseri ileri safhadaki hastaların tedavisi için ne gibi birimler ve imkanlar mevcut. Ayrıca Hastanenin otopark durumu nedir? Teşekkürler.

Universal İtalyan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Universal İtalyan Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, halk arasında bilinen eski adıyla Taksim İlk Yardım Hastanesi, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı bir eğitim ve araştırma hastanesidir.
Özel Galata Polikliniği
Özel Galata Polikliniği
641 metre uzaklıkta
Tarihi yarımadanın içerisinde yer alan Galata Polikliniğimiz; uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek misafirlerimizin kendilerini güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlamayı ilke edi
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Prof Dr. Reşat N. Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vizyonumuz; Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında bilimsel gelişmelere öncülük etmek; sahip olduğumuz yüksek teknolojik olanaklar ve yetkin medikal kadromuzl
Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi
Birçok branşta, uzman kadrosuyla sağlık hizmeti veren Özel Avusturya Sen Jorj Hastanesi, insana hizmeti en kutsal görev sayarak, kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası
1849 yılında topçu askerlerinin tedavileri için yaptırılan Gümüşsuyu Askeri Hastanesi günümüzde Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gümüşsuyu Binası olarak sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine özelleşmiş dinamik bir merkezdir.
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi, Kasımpaşa Bülent Demir caddesinin üst kısmında kalan Kızılay Meydanında dahiliye ana branş olmak üzere farklı branşlarda hizmet sunmaktadır.
Özel Surp Agop Hastanesi
Özel Surp Agop Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Surp Agop Hastanesi, İstanbul'un Şişli ilçesinin Elmadağ semtinde bulunan, 1837 yılında kurulmuş bir özel hastanedir. Surp Agop sağlık alanında uzman doktor kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Universal İtalyan Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉