Universal Taksim Alman Hastanesi

Universal Taksim Alman Hastanesi
Kurum Adı:Universal Taksim Alman Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Sıraselviler Caddesi No. 119 Taksim
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03336128.984159

Kurum Hakkında

Universal Taksim Alman Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Türkiye'de modern sağlık hizmetleri sunumunda akla gelen ilk özel kurumlardan olan Alman Hastanesi, Universal Hastaneler Grubu bünyesine 1992 yılında katılmış, bu tarihten itibaren 3 yıl süren renovasyon çalışmaları sonucunda hem mimari hem de medikal açıdan yüksek hizmet standartlarına ulaşarak 1995'de yeniden hizmete açılmıştır.

150 yıllık geçmişe sahip Universal Taksim Alman Hastanesi kompleksi 7 ayrı binadan oluşmaktadır:

* Genel Amaçlı Hastane

* İdari Bina

* Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi

* Çocuk Hastanesi

* Göz Hastanesi

* Diş Hastanesi

* Diagnostik Binası

289 yataklı Universal Taksim Alman Hastanesi'nde 7 ameliyathane, 5 cerrahi yoğun bakım odası, 4 koroner anjiyo yoğun bakım odası, 5 açık kalp yoğun bakım odası ve 13 yeni doğan ve çocuk yoğun bakım odası mevcuttur.

Hastanenin ileri medikal teknoloji ile donatılmış olmasının yanı sıra yatan hasta ve hasta yakınlarına otelcilik hizmetleri sunumuna da oldukça önem verilmektedir. Hasta ve hasta yakınlarına sunulan valeli otopark, önbüro, bellboy, housekeeper, kat ve oda hizmetleri, mini bar, yiyecek içecek departmanı, kafeterya, restoran, halkla ilişkiler, muhasebe, satın alma gibi hizmetlerle modern hastane yönetimi anlayışını uygulamaya geçiren Universal Taksim Alman Hastanesi, bu sayede hastanede tıbbi direktörlüğün, hekim, hemşire ve teknisyen kadrolarının hasta bakım ve tedavisinde çalışmalarını en üst verimlilikte sunmalarına olanak sağlamıştır.

Universal Taksim Alman Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Taksim Alman Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cumhur Bul Çiftçi · 23 Aralık 2014

hastanenizde şeker hastaları için yapılan pankreas ameliyatı hakkında kime danışabilirim, bilgi verirseniz arayacağım kişiyi bildirirseniz memnun olurum..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Universal Taksim Alman Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Universal Taksim Alman Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Universal Taksim Alman Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Galata Tıp Merkezi

540 metre uzaklıkta

Meclisi Mebusan Caddesi No:19 Salıpazarı

EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

710 metre uzaklıkta

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

840 metre uzaklıkta

Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim

Surp Agop Hastanesi

960 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Bereketzade Cami Sokak No:2

Avusturya Sen Jorj Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Bereketzade Medresesi Sk. No:7 Karaköy

Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Kızılay Meydanı No:2 Kasımpaşa