Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi

Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Küçük Çamlıca Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:49
Telefon:0 (216) 544-3939
41.02019329.051142

Kurum Hakkında

Acıbadem Genetik Tanı Merkezi 1 Ağustos 2002'de Acıbadem Soyak Polikiniği bünyesinde kurulmuştur. Kök Hücre Uygulamaları Merkezinin ilk birimi olan Acıbadem Kordon Kanı Bankası ise yine Acıbadem Soyak Polikliniği binasında 1 Nisan 2003'de hizmet vermeye başlamıştır.

Genetik Tanı Merkezi ve Kordon Kanı Bankası 19 Haziran 2004'de Altunizade'deki Merkez Yönetim binasında en baştan inşa edilen modern laboratuvar ve yönetim olanaklarına taşınmıştır.

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yer alan Genetik Tanı Merkezi, Kordon Kanı Bankası, Kalp Hastalıkları, Karaciğer Hastalıkları, Diyabet, Kan Hastalıkları ve Kanser Tedavi birimleri bir araya gelerek Genetik ve Hücre tedavileri konusundaki gelişmeleri paylaşmak ve işbirliği olanaklarını geliştirmek, modern uygulama ve araştırma olanaklarını, bilgi birikimini ve uluslararası işbirliklerini koordine etmek amacıyla 21 Şubat 2005'de Genetik Tanı ve Hücre Tedavileri Merkezi'ni oluşturmuştur.

Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Genetik Tanı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

600 metre uzaklıkta

Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

630 metre uzaklıkta

Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13

Altunizade Polikliniği

720 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3

Esteworld Altunizade Polikliniği

740 metre uzaklıkta

Kısıklı Caddesi No:33/1 Altunizade Üsküdar

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

820 metre uzaklıkta

Mahir İz Cad. No: 31Altunizade

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

830 metre uzaklıkta

Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade