Özel Anatolia Göz Merkezi

Özel Anatolia Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Anatolia Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Telefon:0 (216) 651-3232
41.02110929.044002

Kurum Hakkında

Göz ile ilgili hastalıkların en az kendisi kadar hassas değerlendirilmesi gerektiği, tedavisinin uzmanlık istediği ilkesiyle yola çıkan Anatolia Göz Tıp Merkezi, İstanbul Altunizade'de 2005 yılında hizmete başladı.

3500 m2 alanda 16 poliklinik, 2 ameliyathane, acil odası ve anlaşmalı laboratuarı ile modern teknolojiyi kullanan Anatolia Göz Tıp Merkezi; konusunda eğitimli personeli, otoparkı, geniş rekreasyon alanlarıyla rahat bir tedavi ortamı sunmaktadır.

Anatolia Göz Tıp Merkezi, uzman kadrosunun insan odaklı yaklaşımıyla, doğru hastalığa doğru tedavi ilkesiyle hasta memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yenilikçi yaklaşımıyla, en üst düzeyde teknolojik tıbbi gelişim ve yenilikleri takip etmektedir.

Anatolia Göz Tıp Merkezi, Sosyal Güvenlik Kurumlarının birleşmesiyle birlikte SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve Çalışan Devlet Memurları) hastalarını da kabul etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Anatolia Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anatolia Göz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Anatolia Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Anatolia Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Anatolia Göz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anatolia Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

30 metre uzaklıkta

Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13

Altunizade Polikliniği

130 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3

Esteworld Altunizade Polikliniği

260 metre uzaklıkta

Kısıklı Caddesi No:33/1 Altunizade Üsküdar

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

300 metre uzaklıkta

Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade

Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

330 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade

Dünyagöz Hastanesi Altunizade

460 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:7 Capitol Karşısı