Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi

Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultangazi
Adres:İsmet Paşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:711 Sultangazi
Telefon:0 (212) 606-2620
41.11036728.858286

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz resmi olarak 2006 yılının başında Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi olarak Sultangazi'de hizmete başlamıştır.

Şifa Diyaliz Merkezleri kurucumuz Mustafa Ağır 2002-2005 yılları arasında hemodiyaliz tedavisi gormüştür. Diyaliz hastası olduğu yıllarda hem ozel sektor hem de SSK daki aksaklıkları ve eksikleri gormüş ve yaşamıştır. Ozel sektordeki yetersiz ve kalitesiz malzemeler, kalitesiz diyaliz süreleri, sağlıksız diyaliz ortamları hastaların sosyal haklarında bilgilendirilmemesi sorunlarının yanında bir de buna SSK da yaşanan eksiklikler ve yanlış uygulamalar eklenince bu çileleri birebir yaşayan bir hasta olarak kurucumuz kendisine bir soz vermiştir. Bir gün böbrek nakli olur sağlığıma kavuşursam, diyaliz merkezi kurarak diyaliz hastalarına hizmet edeceğim. Diyaliz merkezimde hastalarıma en iyi ve kaliteli diyaliz hizmeti sunacağım. Hastalarımın hem sağlık sorunları hem de sosyal sorunları ile yakından ilgileneceğim. Kurucumuz bu soz ve düşünceden yola çıkarak 2006 yılında Sultangazi'deki diyaliz merkezini açmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sultançiftliği Şifa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bahat Hospital Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Eski Londra Asfaltı No:653

Gaziosmanpaşa Yaşam Diyaliz Merkezi

800 metre uzaklıkta

Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:30

Medigold Tıp Merkezi

820 metre uzaklıkta

Sultançiftliği Mh. Eski Edirne Asfaltı No:623/A

Esnan Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1

Medical Park Sultangazi Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Eski Londra Asfaltı No:608 Sultangazi

Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

50.Yıl Mah. 2106 sk. No:8