Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13
Telefon:0 (216) 651-9760
41.02109129.043688

Kurum Hakkında

Sante Sağlık Hizmetleri olarak Altunizade/ İstanbul merkezimizde kanser tanısı almış hastaların radyoterapi tedavi ve takibi gelişmiş teknik olanaklardan yararlanılarak yapılmaktadır.

Radyoterapi hizmetleri, radyasyon onkolojisi uzmanı, radyoterapi fiziği uzmanları, teknisyenler ve onkoloji hemşiresi tarafından verilir. Radyoterapi fiziği uzmanları, ilgili birimdeki tüm tedavi cihazlarının kalibrasyonu ve kalite kontrolü; simülasyon ve tedavi planlaması cihazlarının kalite kontrolü, manuel veya bilgisayar yardımı ile tedavi planlaması ve radyasyon güvenliğinden sorumludur.

Merkezimizde EKSTERNAL (dışarıdan) tedavi ve BRAKİTERAPİ (doku veya doku boşlukları içerisinden) uygulanmaktadır. Eksternal tedaviler için Lineer Hızlandırıcı teknolojisi kullanılarak, 6 ve 15 MV düzeyinde X-ışınları ve 5 ayrı kademede elektron demetleri üretilir. Böylece derin ve yüzeysel tümörlerin tedavisi mümkün olmaktadır. Brakiterapi ise yüksek doz hızlı cihazlarla uygulanır. Bu cihazlarla rahim ve rahim ağzı kanserleri başta olmak üzere birçok tümöre yakın mesafeden ışınlama yolu ile yüksek tedavi dozu emniyetli bir şekilde verilebilmektedir. Merkezimizde ayrıca tedaviye hazırlık amacıyla alan belirlenmesinde kullanılan CT Simülatör ve Konvansiyonel Simülatör cihazları bulunmaktadır.

Tedavi planlaması üç boyutlu planlama ve IMRT yapma özelliğinde bilgisayarlı tedavi planlama sistemleri ile yapılır. Merkezimiz yüksek kalitede tedavi için gerekli tüm teknik altyapıya sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Tıbbi Onkoloji

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi

30 metre uzaklıkta

Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade

Altunizade Polikliniği

110 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

200 metre uzaklıkta

Mahir İz Cad. No: 31Altunizade

Esteworld Altunizade Polikliniği

260 metre uzaklıkta

Kısıklı Caddesi No:33/1 Altunizade Üsküdar

DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

290 metre uzaklıkta

Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade

Anatomica Altunizade Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade

Acıbadem Altunizade Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1