Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13
Telefon:0 (216) 651-9760
Web Sitesi:santesaglik.com.trHata Bildir
41.02109129.043688

Kurum Hakkında

Sante Sağlık Hizmetleri olarak Altunizade/ İstanbul merkezimizde kanser tanısı almış hastaların radyoterapi tedavi ve takibi gelişmiş teknik olanaklardan yararlanılarak yapılmaktadır.

Radyoterapi hizmetleri, radyasyon onkolojisi uzmanı, radyoterapi fiziği uzmanları, teknisyenler ve onkoloji hemşiresi tarafından verilir. Radyoterapi fiziği uzmanları, ilgili birimdeki tüm tedavi cihazlarının kalibrasyonu ve kalite kontrolü; simülasyon ve tedavi planlaması cihazlarının kalite kontrolü, manuel veya bilgisayar yardımı ile tedavi planlaması ve radyasyon güvenliğinden sorumludur.

Merkezimizde EKSTERNAL (dışarıdan) tedavi ve BRAKİTERAPİ (doku veya doku boşlukları içerisinden) uygulanmaktadır. Eksternal tedaviler için Lineer Hızlandırıcı teknolojisi kullanılarak, 6 ve 15 MV düzeyinde X-ışınları ve 5 ayrı kademede elektron demetleri üretilir. Böylece derin ve yüzeysel tümörlerin tedavisi mümkün olmaktadır. Brakiterapi ise yüksek doz hızlı cihazlarla uygulanır. Bu cihazlarla rahim ve rahim ağzı kanserleri başta olmak üzere birçok tümöre yakın mesafeden ışınlama yolu ile yüksek tedavi dozu emniyetli bir şekilde verilebilmektedir. Merkezimizde ayrıca tedaviye hazırlık amacıyla alan belirlenmesinde kullanılan CT Simülatör ve Konvansiyonel Simülatör cihazları bulunmaktadır.

Tedavi planlaması üç boyutlu planlama ve IMRT yapma özelliğinde bilgisayarlı tedavi planlama sistemleri ile yapılır. Merkezimiz yüksek kalitede tedavi için gerekli tüm teknik altyapıya sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Tıbbi Onkoloji

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi
30 metre uzaklıkta
Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade
Altunizade Polikliniği
110 metre uzaklıkta
Mahir İz Caddesi No:12 Kat:2/3
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
200 metre uzaklıkta
Mahir İz Cad. No:31 Altunizade Üsküdar
Esteworld Altunizade Polikliniği
260 metre uzaklıkta
Kısıklı Cad. No:33/1 Altunizade Üsküdar
DentEuropa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
290 metre uzaklıkta
Kısıklı Cad. No:25/2 Altunizade
Anatomica Altunizade Tıp Merkezi
310 metre uzaklıkta
Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade
Acıbadem Altunizade Hastanesi
340 metre uzaklıkta
Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No:1