Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi

Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Eşkişehir Yolu 25.Km Yapracık
Telefon:0 (312) 299-8200
Web Sitesi:ankara.baskenthastaneleri.comHata Bildir
39.8609532.603409

Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesinin 1997'de bünyesine kazandırdığı yeni birimlerinden biriside Geriatri Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi'dir. Eskişehir yolu üzerinde, Üniversite kampüsünden 5 km ileride, Yapracık Mahallesi yamacında, sakin, huzurlu bir ortamda kurulan bu hastanede 1 adet Acil Müdahale Odası ve 27 tek yataklı banyolu oda (Odalarda mini buzdolabı, Lcd ekran televizyon ve banyo bulunmakta, 2'si VIP, 2'si Radyoaktif İyot Tedavi Odası) 16 Çift yataklı banyolu oda ve 6 Çift yataklı banyosuz oda olmak üzere 49 oda 71 yatak kapasitelidir. Birim nitelikli Uzm. Doktor, Hemşire ve Personel kadrosuyla üst düzey sağlık hizmet vermektedir.

ISO 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olan bu merkezde bu sisteme uygun olarak çalışan, Cerrahi ve Dahili bölümler, Hemodiyaliz, Periton diyalizi, Radyoaktif İyot Tedavi Merkezi, İzolasyon Ünitesi, Psikiyatri ve Yaşlı Bakımı hizmetleri verilmektedir.

Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zekiye Güçler
Ben bu gün Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezine babamı ziyarete gittim üsteki resme benzer bir oda göremedim. 4 gündür babam orda yatıyormuş ben Ankarada olsaydım asla yatırmazdım hastanede diyaliz yapılmıyorsa başka yere diyalize gidiliyorsa babamın orda ne işi var diye soruyorum diyalizde tadilat varsa niye orda yatırıyorlar yenikenttende başkent üniversitesine gidebilirdi.

Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güven Çayyolu Tıp Merkezi
7 km. uzaklıkta
Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu
Fizyocare Tıp Merkezi
7.1 km. uzaklıkta
Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu
Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
7.8 km. uzaklıkta
2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu
Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
9.7 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy
Medisun Çayyolu Hastanesi
9.7 km. uzaklıkta
Çayyolu 1920. Cadde No:61 Çankaya
Uluğ Bey Tıp Merkezi
9.8 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. Angora Bulvarı, Fesleğen Sok. No:25, Beytepe