Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü
Kurum Adı:Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kızılırmak Mah. 53. Cad. No:17 Söğütözü
Telefon:0 (312) 287-9000
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.trHata Bildir
39.91050032.811248

Kurum Hakkında

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bayındır Hastanesi, Bayındır Holding'e bağlı olarak, Ankara'nın Söğütözü semtinde 15 Temmuz 1992 yılında hizmete başlamıştır. Özel hastanelerin yaygınlık kazandığı bir dönemde açılan Bayındır Tıp Merkezi (Bayındır Özel Hastanesi), Türkiye'nin ilk tam zamanlı çalışan hekimlerle hizmet veren hastanesi olmuş ve bünyesinde 1993 yılında Hemşirelik Eğitim Merkezi oluşturulmuştur. 1997 yılında TS-EN ISO 9001 belgesi almıştır.

Bayındır Sağlık Grubu, 21. yüzyıla girerken, değişen sosyo ekonomik ve yaşam biçimlerinin kaçınılmaz sonucu olarak Türk halkının onuruna yakışan ve hakettiği sağlık hizmetini, batı standartlarında sunma çabası ile yüksek teknolojiye sahip medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve deneyimli tam gün çalışan uzman tıp adamları ve çağdaş hastane yönetim sistemiyle, güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecini tamamlamış bir işletme haline gelmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Prof.Dr.Terken Baydar
★★★★★
İlk defa, aşı hizmeti için gittiğimiz Söğütözü Özel Bayındır Hastanesinden çok memnun kaldığımızı söylemeliyim. Telefon ile randevu alma, hasta karşılama ve aşı uygulamasında hizmet veren tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Kaliteli sağlık hizmeti veren özel kurumlardan biri olduğu anlaşılıyor.
Adem Tiraş
★★★★★
Kalp rahatsızlığım nedeniyle 1 haziran 2021 tarihinde Bayındır Hastaneleri Ankara Söğütözü şubesinde Bay pas ameliyatımı gerçekleştiren ve yeniden sağlığıma kavuşmamı sağlayan hastanenizin kalp damar bölümü cerrahisi doktorlarından Prof. Yaman Zorlutuna'a beye, Doc. Dr. Özer Kandemir beye Uzman Dr. İsmail Sapmaz beye, Anestezi doktoru Gülsel Alhan hanımefendiye, yoğun bakımda görevli Uzman Dr. Muammer Akar beye ve isimlerini hatırlayamadığım tüm yoğun bakımın tüm personeline, özellikle Kalp damar bölümü (4. Katta görevli) hemşireleri; Burak Beye Gözde, Burcu, Duygu, Tuğçe Nur, Cennet, Ela, Hande, İrem, Tuğçe ve Lale hanımefendilere yaklaşımları, davranışları ve sorumluluk anlayışları ile hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürler eder takdire şayan görevlerinde başarılar dilerim....
Faruk Ataşalar
★★
Ben 2014 yılından bu tarafa hastanenizin kardıyoloji bölümünde tedavi oluyorum fevkalade memnunum. ayrıca 2 aydır da kbb bölümünde tedavi oluyordum. 16.01.2018 de ameliyat olacaktım. 15.01.2018 de tahliller için sabah 08 de hastanede olmam gerektiği söylendi. Bende saat 05 de kastamonudan çıkarak 08 de hastanede oldum. 09 da isim bitti. 13.30 da anextezi uzmanı ile görüşeceğim söylendi. Saat 15 e kadar bekledim sekreter çağırmıyor. Kendisine sordum benim randevumun 16.01.2018 de olduğunu söyledi. Bende bunun mümkün olmayacağını ben sabahtan ameliyat olacağımı bildirdim. hastalar bitsin alırım dedi. Ben kalp hastasıyım sabah 05 den beri yollarda ve burada perişan oldum. 15.000 tl ameliyat parası ödeyecem size. bu mu özel hastane farkı diye isyan ettim. psikolojim bozuldu. ayakta duracak halim kalmamıştı. Böyle olduktan sonra gider devlet hastanesinde veya anlaşmalı özel hastanede ameliyat olurum dedim. Paran ile kepaze olmak buna denir. Sayın doktorum Mustafa bey den bir şikayetim yok. Allah razı olsun çok ilgilendi benimle. şimdide benden 1000 tl tahlil ücreti istiyorlar. beni rezil etme parası sanırım. Ben bu parayı öderim. fakat ulusal kanalların haber bültenlerinde izlerseniz. Sosyal medyada tüm ülkeye duyururum rezaleti. saygılarımla. Ayrıca 10 gün önce tomografi çekildim 1300 tl ödedim
Harika Alan
★★★★★
1994 yılından itibaren Özel Bayındır Hastanesinde doğum, ameliyat ve diğer kontrollerimi, tedavilerimi yaptırdım halen de yaptırıyorum. Tüm aile bireyleri Özel Bayındır Hastanesinde tedavi oluyoruz. Çok memnunum. A'dan z'ye her anlamda tüm branş doktorlarına, bütün hemşirelere, görevli personellere ayrı ayrı tşk ederim... Hastane'den çok 5 yıldız otel konumunda. Harikasınız... Sağlıklı ve başarılı günler dilerim...

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 41 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
Balgatta bulunan 120 yataklı Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerden oluşmaktadır.
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk.
Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
Çankaya’da konumlanan merkezimiz Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Özellikleri: 1.350 metrekarelik hizmet alanı, embriyoloji laboratuvarı, 7 yatak kapasiteli hasta odaları, ameliyathaneler, uzman kadro.
Özel TOBB ETÜ Hastanesi
Özel TOBB ETÜ Hastanesi
545 metre uzaklıkta
Mesa Hastanesi TOBB tarafından satın alınıp ismi TOBB ETÜ Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Hastane, 100 yatak kapasitesi ve 8 ameliyathane ile hizmet sunuyor.
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam etmektedir.
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2006 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetine başlamıştır.
Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi
SGK ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak, 200 metrekare kapalı alana sahip 4 katlı binamızda, vatandaşlarımıza göz sağlığı alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunuyoruz.
Özel Memorial Ankara Hastanesi
Özel Memorial Ankara Hastanesi
839 metre uzaklıkta
42 bin metrekarelik kapalı alan ile başkentin en büyük özel hastanesi olan Memorial Ankara, üstün teknolojik altyapısıyla da öne çıkıyor.
Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
2006 yılından bu yana Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi olarak Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No:12 Balgat adresinde faaliyet göstermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉