Gölcük Donanma Devlet Hastanesi

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölcük Donanma Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gölcük
Adres:Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı
Telefon:0 (262) 414-7701
40.72101029.810815

Kurum Hakkında

TSK Sağlık Sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında 15 Aralık 2003 tarihinde Tsk Sağlık Komutanlığına bağlanarak, 10 Haziran 2005 tarihinde hastanenin adı Gölcük Asker Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 17 Ekim 2007 tarihinde 200 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Ek Binası olarak hizmet vermeye başlayan Gölcük Asker Hastanesi 100 hasta yatağı olan yeni hastanede 27 uzman hekim, 2 diş hekimi, 75 hemşire, 3 ebe, 155 memur ile toplam 265 çalışan hizmet veriyor.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölcük Donanma Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri

MHRS - Online Randevu

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi RandevuGölcük Donanma Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Furkan Akyol · 20 Kasım 2015

Gölcük askeri hastaneden özür raporu alınıyor mu.

Özer Yaman Atırışba · 28 Eylül 2015

Medulamıdır nedir Allah nasıl biliyosa öyle yapsın lütfen birazda I.T ye yatırım bi rapor için altı saat beklenirmi yıl 2015? Hep bürokrasi problemi.

Ceyhun Nimet Yaren Kurt · 7 Eylül 2015

Gölcük askeri hastanenin çalışan askerleri olsun çalışan komutanları olsun hepsi çok güzel hepsinden Allah razı olsun özellikle ortopedi doktoru binbaşıdan

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156

Gölcük Diyaliz Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Çiftlik Mah. Hastane Cad. No:12/A

Gölcük Devlet Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük

Medar Hastanesi Gölcük

3.5 km. uzaklıkta

Ford Sapağı Karşısı Çiftlik Mah. 4179 Sok. No:1

Derince Diyaliz Merkezi

4 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

4.5 km. uzaklıkta

İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.