Gölcük Donanma Devlet Hastanesi

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölcük Donanma Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gölcük
Adres:Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı
Telefon:0 (262) 414-7701
Web Sitesi:golcukdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.72101029.810815

Kurum Hakkında

TSK Sağlık Sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında 15 Aralık 2003 tarihinde Tsk Sağlık Komutanlığına bağlanarak, 10 Haziran 2005 tarihinde hastanenin adı Gölcük Asker Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 17 Ekim 2007 tarihinde 200 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Ek Binası olarak hizmet vermeye başlayan Gölcük Asker Hastanesi 100 hasta yatağı olan yeni hastanede 27 uzman hekim, 2 diş hekimi, 75 hemşire, 3 ebe, 155 memur ile toplam 265 çalışan hizmet veriyor.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölcük Donanma Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gölcük Donanma Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri

Yorum ve Şikayetler

Özer Yaman Atırışba
★★
Medulamıdır nedir Allah nasıl biliyosa öyle yapsın lütfen birazda I.T ye yatırım bi rapor için altı saat beklenirmi yıl 2015? Hep bürokrasi problemi.
Ceyhun Nimet Yaren Kurt
★★★★★
Gölcük askeri hastanenin çalışan askerleri olsun çalışan komutanları olsun hepsi çok güzel hepsinden Allah razı olsun özellikle ortopedi doktoru binbaşıdan.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156
Gölcük Diyaliz Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Çiftlik Mah. Hastane Cad. No:12/A
Gölcük Devlet Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük
Medar Gölcük Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Ford Sapağı Karşısı Çiftlik Mah. 4179 Sok. No:1
Derince Diyaliz Merkezi
4 km. uzaklıkta
Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337
Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
4.5 km. uzaklıkta
İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.