Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Kurum Adı:Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Telefon:0 (212) 264-1828
41.07472929.019524

Kurum Hakkında

1997 Yılından beri faaliyette olup, İstanbul 1. Levent'teki yeni binasında 2006 yılından itibaren hizmet vermektedir. Klinik kurucu ekibi olan Dr. Selim Şenöz, Dr. Başak Direm, Dr. Figen Ateşalp ve Embriyolog Ülkü Coşkunoğlu Abadan halen yeni klinikte de birlikte çalışmaya devam etmektedirler.

Sadece kadın hastalıkları, infertilite ve tüp bebeğe yönelik olarak kurulan kliniğimizin altyapısı tüp bebek laboratuarının ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği T. C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Tüp bebek kliniği olarak düzenlenen yeni merkezimiz, en son teknoloji ve hasta konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Jinepol'ün yeni merkezinde 1 ameliyathane, 3 muayene odası, 3 hasta dinlenme odası ve 1 labaratuvar bulunmaktadır. Geniş bekleme salonu ve çocuklarıyla beraber gelen aileler için oyun alanımız da mevcuttur. Ayrıca binamızın altındaki kapalı otoparktan hastalarımız yararlanabilmektedir.

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

NPSUAM Etiler Polikliniği

180 metre uzaklıkta

Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19

Memorial Etiler Tıp Merkezi

210 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Erdölen İşhanı No:38 Etiler

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

210 metre uzaklıkta

Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi

260 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. No:40/8 Levent

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent

Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

390 metre uzaklıkta

Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent