Kastamonu devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Kastamonu ilinde toplam 18 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır. Aşağıda Kastamonu merkezde bulunan hastaneler listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için lütfen alttaki ilçe isimlerine tıklayınız.

Kastamonu İlçe Hastaneleri

Kastamonu Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Kastamonu Devlet Hastanesi

İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi

2006 yılında açılan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi konusunda uzman ve bölgede bilinip, sevilen hekim kadrosu ile hizmet veren hastane 3 genel, 1 lokal ameliyathane ve son derece gelişmiş yoğun bakım üniteleri ile hizmet vermektedir.

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi 19 hekim kadrosu, 130 çalışan ve 47 yatak kapasitesiyle hizmet vermekte olan hastanemiz, bölgeye kazandırdığı 64 kesitli tomografi cihazıyla kansız ve katetersiz anjiyo yapılabilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 25 ünit, panoramik ve Rvg röntgen cihazları, 1 ameliyathane 16 klinik ve 1 engelli kliniği ile faaliyet göstermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.

Diyaliz Merkezi
Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi

2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışan ve 21 diyaliz makinesiyle bölgedeki hemodiyaliz hastalarına hizmet vererek hastaların tedavi süreçlerinde daha rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktadır.

Poliklinik
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği

1996 yılında Kastamonu Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde Özel Şifa Polikliniği olarak hizmetlerimiz başladı.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Kastamonu Hastaneleri

2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışa...

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cer...

2006 yılında açılan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi konusunda uzman ve bölgede bilinip, sevilen hek...

Yorum ve Şikayetler
Süleyman Yapıcı · 22 Haziran 2017

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Özel Kastamonu Diyaliz Merkezinde yaz aylarında altı sene civarında tedavi gördüm. Güzel insanlarla tanıştım. Çeşit çeşi...

Ebru Yıldız · 18 Haziran 2016

Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi
doktorları cok ilgili gittim memnun kaldım...

Furkan Ozkan · 21 Ekim 2015

İnebolu Devlet Hastanesi
Sağlıkta devrim bumu acil serviste ne bir rotgen ne bir emar var yazıklar olsun...

Ali Ergenç · 26 Ağustos 2015

Azdavay Devlet Hastanesi
Bu nasıl devlet hastanesi polikliniklere bak. Dahiliye üroloji uzmanı olmayan hastanesi olur boşuna milleti kandırmayın....