Eskişehir Odunpazarı devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Odunpazarı ilçesinde 14 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Eskişehir İli Odunpazarı İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Eskişehir merkezinin yanında Bilecik, Afyon, Kütahya’nın yer aldığı bölgede Üniversite Hastanesinin gerektirdiği tüm hizmetleri hastaların hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Devlet Hastanesi
Eskişehir Devlet Hastanesi

Eskişehir Devlet Hastanesi 995 hasta yatağı ile hasta ve yaralıların ve sağlık durumlarını kontrol ettirmek isteyenlerin, ayaktan veya yatarak müşahede, muayene, teşhis, tanı ve rehabilite edildikleri bir sağlık kurumudur.

Özel Hastane
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi

Eski Onvak Hastanesi, Ümit Hastaneleri bünyesinde Özel Ümit Vişnelik Hastanesi adı ile Vişnelik Mahallesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

Toplam 46 hasta yatağı, 6 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane, 1 doğumhane, biyokimya ve klinik laboratuvarları, radyoloji ve acil servis üniteleri ile 21 branşta uzman kadrosu hizmet veriyor.

Tıp Merkezi
Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi

2010 yılında kurulan Eskişehir Özel Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi 900 m2 kapalı alana sahip olup en önemli özelliği, hemen hemen herkesin ulaşabileceği bir konumda, en yakın sağlık merkezi olmasıdır.

Özel Ümit Tıp Merkezi

Ümit Tıp Merkezi hepsi doktor olan 70 kişilik ekibiyle Eskişehir'de sağlık hizmeti çıtasını yükseltmek için çalışmaktadır.

Askeri Hastane
Eskişehir Asker Hastanesi

Eskişehir Asker Hastanesi, Eskişehir il merkezinde bulunmakta olup, Eskişehir ilene ait tüm taşımacılık hizmetleri ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

2005 yılının şubat ayına kadar SSK Eskişehir Dispanseri adı altında hizmet vermekte olan kurumumuz 2005 Şubat ayındandan itibaren Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Mavi Ay Göz Merkezi

Eskişehir ve bölgesinin ilk excimer laser cerrahisi ekibi, Op.Dr.Mete Günay'ın öncülüğünde Maviay Göz Merkezi'nde en ideal şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi, Eskişehir'de ve Türkiye'de tanınmış profesör ve uzmanlardan oluşan deneyimli hekim kadrosu ve eğitimli, güler yüzlü personeli ile kısa sürede Eskişehir'de tercih edilen bir göz sağlığı merkezi olmuştur.

Çocuk Hastanesi
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi

Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz tarafından, hastalıkların teşhis ve tedavisi, sağlam çocuk kontrolleri ve aşı uygulamaları yapılmaktadır.

Diyaliz Merkezi
Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi

Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü 07-21 saatleri arası 3 seans diyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi

Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 32 çalışanı ile haftada 6 gün iki seans Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir

Onkoloji Merkezi
Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof Dr Servet Bilir Onkoloji Merkezi 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Merkez, 3 katlı binasında 100 yatak kapasitesi (50 Radyasyon Onkolojisi – 50 Medikal Onkoloji) ile hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eskişehir Hastaneleri

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak hizmet sunarken hasta haklarına ve etik ...

Türkiyenin en büyük Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizi, Fizyomer Terapia konseptiyl...

Toplam 46 hasta yatağı, 6 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane, 1 doğumhane, biyokimya ve klinik labor...

Yorum ve Şikayetler
Kasım Erdoğan · 13 Ekim 2018

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi
Misafir hastayım. Mersinde.. 2 kere merkezde tedavi aldım oldukça hijcn ve doktor hemşire çalışanlar ilgili cana yakınla...

Aslıhan Ulupınar · 13 Kasım 2017

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Emeği geçen herkese teşekkür ederim....

Rahmetullah Çetin · 6 Ağustos 2015

Özel Ümit Vişnelik Hastanesi
Hastanenizde bulunan laboratuar cidden süper. bir yakınımın hastalığı nedeni ile geldim size birçok hastanede teşhis kon...

Mehmet Yavuz · 16 Ocak 2015

Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi
diyetisyen yok galiba?...