Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi
Kurum Adı:Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Tekin Sokak No:8 Acıbadem
Telefon:0 (216) 544-4444
41.00723729.043096

Kurum Hakkında

Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk hastanesi. Acıbadem markasına adını veren Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk gözağrısı ve bu haliyle oldukça özel.

Hasta odaklı modern mimarisi, ileri tıp teknolojisi, çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.

Acıbadem Kadıköy Hastanesi, 2006 yılında Türkiye'de ilk defa 2x64 çift Kaynaklı Bilgisayarlı Tomografi cihazını hizmete sundu. Bu cihaz, kardiyak hastaların kalp damarlarının görüntülenmesi konusunda kolaylık ve konfor getirdi. Bu teknoloji sayesinde, kalp ve damar hastalıklarının tanısında; daha kesin, pratik ve güvenilir sonuçlar daha kısa sürede elde ediliyor.

Hizmetleriyle fark yaratan Acıbadem Kadıköy Hastanesi, özellikle tüp bebek ve riskli gebeliklerde, uzmanlaşmış, deneyimli ekibiyle dikkat çekiyor. Ortopedi alanında daha iyi hizmet vermek için oluşturduğu klinikte, durumu kritik olan hastalara verilen yoğun bakım hizmetiyle beğeni topluyor. Kalp cerrahisi ise başarılı sonuçlarıyla ilgi çeken bir diğer alan.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Jasmin Benjamin
Jasmin Benjamin · 8 Mart 2015

Ücret bilgisine ulaşamıyorum ayrıca sskdan emekliyiz karşılamıyormuş. Doktorumuzda ameliyatı sadece Acıbademde yapıyormuş çok mu maliyetli olacak, nasıl olacak bilmiyorum..

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Kadıköy Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
550 metre uzaklıkta
Kalfa Çeşme Sokak No:1 Koşuyolu
İstanbul Medipol Kadıköy Hastanesi
800 metre uzaklıkta
E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu No:1
Üsküdar Devlet Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok. No:14
Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:52
Çağıner Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Uzun Çayır Caddesi Mirim Çelebi Sokak No:1 Hasanpaşa
NB Kadıköy Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1