Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı
Kurum Adı:Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Kerem Aydınlar Kampüsü Kayışdağı Cad. No:32
Telefon:0 (216) 544-3838
40.97873229.110401

Kurum Hakkında

Acıbadem Labmed Laboratuvarı, öncelikle büyüyen ve hizmet ağını genişleten Acıbadem Sağlık Grubunun laboratuvar hizmetlerinin tek noktadan, yüksek standartlarla yürütülmesini sağlamak üzere organize edilmiştir. Grubun laboratuvar hizmetlerinin standart, hızlı ve güvenilir olarak sağlanmasının yanında, Acıbadem Sağlık Grubunun vizyonuna uygun olarak tüm Türkiye’ye referans laboratuvarı olarak hizmet verilmesi de planlanmıştır.

Laboratuvarımız 2002 yılı bahar aylarında Acıbadem Sağlık Grubuna ait Soyak Polikliniğinin bir katında faaliyetine başlamıştır. Acıbadem Sağlık Grubunun farklı birimlerde verilen laboratuvar hizmetlerinin tek noktada toplanması ile grubumuzun laboratuvar hizmetlerinin daha da gelişmesine katkıda bulunan laboratuvarımızda Ocak-2003 tarihinde Genetik Tanı Merkezimiz faaliyete başlamıştır. Genetik Tanı Merkezimiz, kurulu altyapısı ve kısa sürede geliştirdiği geniş test paneli ile şimdiden ülkemize konusunda referans hizmeti vermeye başlamıştır.

Acıbadem Sağlık Grubunun ve Laboratuvarımızın öncü uygulamalarından bir diğeri Haziran-2003 tarihinde örnek kabul etmeye başlayan Kordon Kanı Bankasıdır. Acıbadem Kordon Kanı Bankası, dünyadaki benzerlerinin aynısı teknolojiyi ülkemize taşıyarak, isteğe bağlı kordon kanı saklanması hizmetini veren ilk özel kordon kanı bankasıdır.

Ülkemizde yapılan bilimsel çalışmalar için ihtiyaç duyulan yüksek nitelikli, uluslararası kalite kriterlerini karşılayan laboratuvar hizmetlerinin bilimsel platformların hizmetine sunulması da laboratuvarımızın misyonunun bir parçası olup, istendiğinde hemen tüm testlerin valide edilmiş olarak çalışılabileceği altyapıya sahibiz.

Acıbadem Labmed Klinik Laboratuvarı, Acıbadem Sağlık Grubunun vizyonu ve hizmet ilkeleri doğrultusunda öncü uygulamaları ile ülkemiz sağlık sektörüne hizmete devam edecektir.

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eren Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Kayışdağı Cad. No:51-53 Küçükbakkalköy
Avicenna Ataşehir Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Kayışdağı Cd. No:47 İçerenköy
Dentistanbul Ataşehir Polikliniği
550 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:12
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi
570 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:4
Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
640 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:11
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Işıklar Cad. No:35/A
Estethica Ataşehir Tıp Merkezi
700 metre uzaklıkta
Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28