Özel Adana Hayat Tıp Merkezi

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Adana Hayat Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Bahçelievler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No.50
Web Sitesi:www.adanahayattipmerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.99877735.28817

Kurum Hakkında

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Hayat Tıp Merkezi olarak modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu hizmetinizdeyiz.

Çağın son sistem tıp cihazları ile donatılan Özel Hayat Tıp Merkezi Yeşilevler Mahallesi ve çevresine şifa dağıtıyor. Hasta memnuniyetini ön planda tutan sağlık kurumu özverili ve çalışkan personeli ile hastaların memnun olduğu tıp merkezi konumunda. Ayrıca, Özel Hayat Tıp Merkezi hastalarına tanı ve tedavi noktasında merkezlerimiz olan Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi ve Avrupa Hospital Hastanesi ile ortak çalışmalar yürütüyor.

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Hayat Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ömür Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Uçak Mah. Şakirpaşa Cd. 129/D
Seyhan Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. No:205
Marsa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Döşeme Mh. Erdal Acet Cd. No:10
Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Meydan Mh. Bakımyurdu Cad. No.231
Adana Şifa Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Namık Kemal Mah. 65020. Sok No:5
Acıbadem Adana Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Cad. No:66