Özel İlgi Hastanesi

Özel İlgi Hastanesi
Kurum Adı:Özel İlgi Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Maraşal Fevzi Çakmak Mah. Soganlı Cad. No:77
Telefon:0 (212) 506-0566
Web Sitesi:www.ilgihastanesi.comHata Bildir
41.02092928.866795

Kurum Hakkında

Özel İlgi Hastanesi, İstanbul ili Güngören ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1999 yılında 5000 m2 kullanım alanı içerisinde kurulan İstanbul Özel İlgi Hastanesi halkımızın tüm sağlık sorunlarını çözmek amacıyla 60 yatak, 4 ameliyathane, 3 doğumhane, 10 yataklı yetişkin ve 10 yataklı bebek yoğun bakım üniteleri, acil servisi, tam donanımlı ambulansı ve tüm birimleriyle gece gündüz hizmet sunmaktadır.

Hastanemiz bünyesinde; Beyin cerrahisi, Cilt ve Deri Hastalıkları, Çocuk sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji (Endoskopi, Kolonoskopi, ERCP), Genel Cerrahi (Laparoskopik Ameliyatlar), Göğüs Hastalıkları ve Allerji (Bronkoskopi, Allerji Testleri, Solunum Foksiyon Testleri), Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum (Ağrısız Doğum, Sectio, Endoskopik ameliyatlar), Kulak Burun Boğaz, Nöroloji (EMG), Ortopedi ve Travmatoloji (Arstroskopik Ameliyatlar, Çapraz Bağ Ameliyatları, Diz Artroplasti, Kalça Artroplasti), Üroloji(Greenlight Lazer, TUR, Endoskopik Böbrek Taşı Ameliyatları, Varikosel), Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Radyoloji (Direkt Röntgen, USG, Doppler, Mamografi, Spiral BT, 4 Boyutlu USG), Laboratuar (Biyokimya Laboratuarı, Mikrobiyoloji, Patoloji), Ağız ve Diş Sağlığı, Check-up, Psıkolog, Diyetisyen, Kardiyoloji (Ekg, Eko, Holter, Efor Testi) bölümleri yer almaktadır.

Her türlü acil durum ihtiyacı için tam teçhizatlı ambulans ve acil müdahale ekibin bünyesinde bulunduran İlgi Hastanesi kuruluşundan buyana tümü branşlarında deneyimli ve uzman doktorlar ve güler yüzlü sağlık personeli tüm İstanbul halkına hizmet vermektedir.

2004 yılında yeniden yapılanmaya giden İlgi Hastanesinde gerek teknik donanım ve tıbbi cihazlar ve gerekse katlarda yapılan yenileme ve modernizasyon çalışmalarıyla daha profesyonel ve sağlıklı hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İlgi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Lila B
Dünyanın en kötü diş kliniği bu hastanede olabilir. Kanal yapılan "sözde" iki dişimde de problem çıktı. Üst dişimin üstünde kistik yapı oluştu kendilerine söylediğimde o kanal işlemi bitince gider dedi doktor. Ancak sertleşti ağrı yaptı ve dişimin üstünde de iltihaplı yara oluştu. Bu yüzden bir ton işlemden geçti dişlerim ve ağzım. Olduğum şehirdeki doktor bile şaşırdı. Kanal bile açamamışlar böyle bir şey olamaz.Stajda olmasam asla orada yaptırmazdım.
Sena Şahin
2016 ve 2017 de dogum yapanlarda yorum yazsın benim gelinim doğum yaptı böyle rezalet görmedim. Normal doğumu kasten sezeryana çevirdiler. Kesinlikle tavsiye etmem kimse doğum için tercih etmesin normal doğum hiç yok geleni sezeryan yapıyorlar. Doğumhane görevlileri vicdansız bide tersler. Devlete gitmediğimize bin pişmanız gelinim hala düzelmedi paramızla rezil olduk.
Ozan Yusuf Calkap
★★★★★
Ben 8 ay önce İlgi Hastanesinde doğum yaptım doktorum Tuba Hünaydı ve çok memnunum. sezeryan oldum ve hiç ağrım olmadı şimdi 7 aylık hamileyim yie orda doğum yapmak istiyorum ama Tuba hanım ordamı bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim

Özel İlgi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel İlgi Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2012 yılında İstanbul Güngören'de 15 ünite ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.
Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2014 yılında İstanbul Güneşli'de 1000 m² alanda 9 ünite ile kurulan Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta haklarına saygılı, kaliteli ve güler yüzlü ağız ve diş sağlığı hizmetini doğru teşhis ve tedavilerle sunmaktır.
Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
547 metre uzaklıkta
Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi deneyimli doktor ve hemşirelerle eğitilmiş personeli 34+3 yedek makine+yatak kapasitesiyle 24 saat örnek diyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Güngören Hastanesi
Özel Güngören Hastanesi
783 metre uzaklıkta
1998'de Güngören ilçesinde hizmete başlayan Özel Güngören Hastanesi koşulsuz hasta memnuniyetini kapıdan girdiğiniz anda hastanemizin her bölümünde sizlere sunmaktadır.
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde konuşlanmış olan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetler
Özel Meltem Hastanesi
Özel Meltem Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Meltem Hastanesi 1796 m2 kapalı alan ve 26 yatak kapasitelidir. Hastanemizde dokuz branşta hasta kabulü yapılmaktadır.
Özel Vital Hospital Hastanesi
Bahçelievlerde Haznedarda bulunan özel Vital Hospital yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunkatadır.
Özel Medicana Haznedar Hastanesi
Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İlgi Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉