Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi

Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı
Telefon:0 (366) 213-0020
Web Sitesi:odakgoz.comHata Bildir
41.38011833.777412

Kurum Hakkında

Özel Kastamonu Odak Göz Hastalıkları Merkezi 2006 yılı Kasım ayında, kurucularının aynı zamanda merkezde aktif olarak çalışan göz hastalıkları uzmanı olarak çalışmaya başlamalarıyla faaliyetlerine başlamıştır. Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır. Özel Kastamonu Odak Göz Hastalıkları Merkezi, sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Kastamonu ve batı Karadeniz bölgesinin önemli özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Merkezimizdeki Uygulamalar :

Günlük 200 muayene ve 35 ameliyat kapasitesi olan merkezimizde,, katarakt (fako) uygulamaları başta olmak üzere glokom, şaşılık, gözyaşı kanal tıkanıklığı, retina dekolmanı ameliyatları, vitreoretinal cerrahi ve FFA (Fundus Fluoerscein Angiografi), argon lazer, YAG lazer, bilgisayarlı görme alanı, orbscan kornea topografisi, ile 7/24 hizmet verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi, Kastamonu şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kastamonu Şifa Polikliniği
390 metre uzaklıkta
Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
500 metre uzaklıkta
Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
İnönü mah. Yalçın cad. No:20
Kastamonu Anadolu Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1
Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22
Kastamonu Devlet Hastanesi
4.4 km. uzaklıkta
Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4