NPSUAM Etiler Polikliniği

NPSUAM Etiler Polikliniği
Kurum Adı:NPSUAM Etiler Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19
Telefon:0 (212) 270-1292
41.07628829.020237

Kurum Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, koruyucu ruh sağlığı çalışmalarına öncelik vermekle birlikte tedaviye ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul'un her geçen gün artan nüfusu ve bitmeyen trafik yoğunluğu danışanlarımızın Avrupa yakasında bir merkez açmamız yönündeki taleplerini artırıyordu. İşte bu yoğunlaşan istekler dikkate alınarak yapılan araştırmalar sonucunda Etiler'de bir merkezi hizmete kazandırmayı acil hale getirdi.

Bağdat Caddesi üzerinde yetişkinlere hizmet vermeye devam eden Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi hemen arkasında Saklı Köşk'te hizmet veren Çocuk ve Genç Birimimiz Etiler'de hizmet veren diğer yetişkin polikliniğimiz ile güç birliği yaparak 10 Ağustos 2009 tarihinde Etiler Nispetiye Caddesi No 19'da NPİSTANBUL Etiler Polikliniği olarak daha geniş ve müstakil bir binada hizmete girdi.

Halen NPSUAM Etiler Polikliniği olarak, bünyesinde Çocuk ve Genç ile Yetişkin biriminin yanı sıra, Uyku Bozuklukları, Nöroloji ve İç Hastalıkları alanında da hizmet vermektedir. Okullara özel eğitim ve danışmanlık hizmeti de veren Etiler Polikliniği ilk kez Çocuk ve Gençler için ‘Duygusal Zeka Eğitimleri'ni başlattı. Bunun yanı sıra Ana Okulu, Ana Sınıfı ve Liseler için Okul Olgunluğu programında yaşa göre testler yapılmaktadır.

NPSUAM Etiler Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. NPSUAM Etiler Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

NPSUAM Etiler Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

NPSUAM Etiler Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

NPSUAM Etiler Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

NPSUAM Etiler Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Etiler Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. Erdölen İşhanı No:38 Etiler

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

60 metre uzaklıkta

Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi

110 metre uzaklıkta

Nispetiye Cad. No:40/8 Levent

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

180 metre uzaklıkta

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent

Ortospor Sağlık Merkezi

350 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

370 metre uzaklıkta

Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent

Dentistanbul Levent Polikliniği

450 metre uzaklıkta

Levent Cad. No:17 Levent