NPSUAM Etiler Polikliniği

NPSUAM Etiler Polikliniği
Kurum Adı:NPSUAM Etiler Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19
Telefon:0 (212) 270-1292
41.07628829.020237

Kurum Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, koruyucu ruh sağlığı çalışmalarına öncelik vermekle birlikte tedaviye ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul'un her geçen gün artan nüfusu ve bitmeyen trafik yoğunluğu danışanlarımızın Avrupa yakasında bir merkez açmamız yönündeki taleplerini artırıyordu. İşte bu yoğunlaşan istekler dikkate alınarak yapılan araştırmalar sonucunda Etiler'de bir merkezi hizmete kazandırmayı acil hale getirdi.

Bağdat Caddesi üzerinde yetişkinlere hizmet vermeye devam eden Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi hemen arkasında Saklı Köşk'te hizmet veren Çocuk ve Genç Birimimiz Etiler'de hizmet veren diğer yetişkin polikliniğimiz ile güç birliği yaparak 10 Ağustos 2009 tarihinde Etiler Nispetiye Caddesi No 19'da NPİSTANBUL Etiler Polikliniği olarak daha geniş ve müstakil bir binada hizmete girdi.

Halen NPSUAM Etiler Polikliniği olarak, bünyesinde Çocuk ve Genç ile Yetişkin biriminin yanı sıra, Uyku Bozuklukları, Nöroloji ve İç Hastalıkları alanında da hizmet vermektedir. Okullara özel eğitim ve danışmanlık hizmeti de veren Etiler Polikliniği ilk kez Çocuk ve Gençler için ‘Duygusal Zeka Eğitimleri'ni başlattı. Bunun yanı sıra Ana Okulu, Ana Sınıfı ve Liseler için Okul Olgunluğu programında yaşa göre testler yapılmaktadır.

NPSUAM Etiler Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. NPSUAM Etiler Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

NPSUAM Etiler Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

NPSUAM Etiler Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

NPSUAM Etiler Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

NPSUAM Etiler Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Etiler Tıp Merkezi
60 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. Erdölen İşhanı No:38 Etiler
Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
60 metre uzaklıkta
Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13
Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
110 metre uzaklıkta
Nispetiye Cad. No:40/8 Levent
Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği
180 metre uzaklıkta
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent
Ortospor Sağlık Merkezi
350 metre uzaklıkta
Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47
Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
370 metre uzaklıkta
Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent
Dentistanbul Levent Polikliniği
450 metre uzaklıkta
Levent Cad. No:17 Levent