Özel Ömer Sayar Hastanesi

Özel Ömer Sayar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ömer Sayar Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Mersin
İlçe:Tarsus
Adres:Öğretmenler Mh. 2901 Sk. No:17 Caminur
Web Sitesi:www.omersayarhastanesi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.91400434.882461

Kurum Hakkında

Özel Ömer Sayar Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Ömer Sayar Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Ömer Sayar Hastanesi bu isimle faaliyetlerini sonlandırmış olup, aynı konumda hastanenin fiziki, teknik donanım ve ekipman bakımından yenilenmesinin ardından Özel Tarsus Hastanesi olarak vatandaşlara sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Özel Tarsus Hastanesi sayfasını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Tarihçe: Hastanemiz 1989 yılında Op. Dr. Ömer Sayar tarafından kurulmuştur. 2007 yılına kadar yalnızca ortopedi dalında hizmet vermiştir. 2007 yılının başlarında genel hastaneye dönüş yapan Ömer Sayar hastanesi günümüzde Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları, Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Anestezi ve Reanimasyon ve Radyoloji branşlarında hizmet vermektedir. Hastanemiz 46 yataklı olup 2 adet yeni doğan ve 2 adet genel yoğun bakım yatağıyla faaliyet göstermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ömer Sayar Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Azize Bilgec
★★
Ben de 2008 de Ömer Sayar Hastanesi'nde ameliyat oldum ayağımdan. Ayağım sakattı ve ameliyatla düzeldi ama ayağım bir daha gelişmedi ve küçük kaldı birde bükemiyorum ameliyat olan yerlere de hiç kan gitmiyor hep buz gibi ayağım ?
Servet Karaçetin
★★★★★
Benim oğlum 5 yaşında sereblal palsi hastası yürüyemiyor Ömer Sayar'a götürdük ameliyat dedi böyle olup ameliyat olan varmı cvp atarmısınız.
Bünyamin Kaygusuz
★★★★★
Bende ameliyat oldum Ömer Sayarda şimdi çok şükür iyiyim.
Fazıl Turgut
Ben eşimi götürdüm birdahada götürmem çünkü bir CRP ve ASO tahlilini 100 TLye sıradan bir siyah film için 100 TL ye çekti kendide 65 TL muayene ücreti aldı tam bir soygunculuk kimseye tavsiye etmem.
Galip Erdem
★★★
Ben de kızımı götürmeyi düşünüyorum ama yorumları okuyunca kararsız kaldım. Kızımın rahatsızlığı "serebral pars" dizden aşağısı tam basmıyor 4 yaşında. Doğarken sinirler zedelenmiş sıkıntısı bu. Bakalım kararsızım ömer hoca konusunda
Nazlı Karayel
Hiç memnun kalmadık anneannem ameliyat oldu orda sağ çıkmadı hemşireleri ilgisiz ve ilaç dozunu yüksek verip ölümüne sebep oldu para çok verirsen ilgilenen çok vermezsen seni adam yerine koyup ilgilenen yok.
Erdi Özçelik
Babamın ayağı için gitmiştik 4 ay önce Ömer Sayar'a. Bizzat acilden giriş yaptık direk kendisi geldi ve babamın ayağına bakarak ilk kez görmesine rağmen cilt kanseri olmuş bu ayak dedi biz ağlamaya başladık. Herneyse daha sonra hemen ampül işlemi yapalım dedi bugün yatırır gece keserim bu ayağı 5000 tl ye dedi. Yarında kalkar gider dedi. Daha sonra bizi Galya'na getirmek için eğer kesilmezse akciğer kanseri olacak dedi. Bir insanın duyguları bu kadar mı ucuz olur o 5000 tl yi verseydik bu lafları duymasaydık. Tahlil bile yada ciltbiografi patalojik örneği bile alınmadan kanser dedi çıktı yalancı. Diğer gün devlet hastanesinde direk yatış yaptık ve 2.gün kestirdik şuan 10 numara. Gitmeyin bu yalancı insanın hastanesine
Hasan Yuzluk
★★
Ben Isparta Eğirdir Kemik Hastanesini tavsiye ederim. Ben trafik kazası sonucu sol bacak kaval kemiğimde parçalı kırık oluştu hiç bi hastane tedaviye yaklaşmazken Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi beni kabul etti ve halen tadavim devam ediyo gelen herkez çok memnun.
Gülay Ibrahim Kanar
★★★
Merhaba arkadaşlar benim sağ bilegimdeki lunat kemiğim çürümüş omer hocayı tavsiye ettiler ameliyat için bu ameliyattan olan varsa bana ücret hakkında bilgi verebilirmi
Emine Medeni Parlak
★★
Bende orda ameliyat oldum ama yarım kaldı son ameliyatımı yapamadım.
TC Ayşe Duran Ceylan
Geçen hafta ayak ağrısı ve diz ağrısı şikayeti ile Ömer Sayar'a gittim elimde yeni çekilmiş film yeni yapılmış kan tahlili ile gitmeme rağmen tekrarını istedi. aso tahlil yani kanda iltihap tahlili aynı çıktı 0-200 arası 34 çıktı bu sonuca göre bana romataid artik var dedi. Bu değerin 0 olması gerekir dedi. ben cahil insan bile bu değerin normal olduğunu anlar. film sonucuna göre taban çökmesi var dedi tabanlık yazdı. Tabanlık için gittiğimde bir teknisyen bile taban çökmesi olmadığını tam tersi çukur taban yada diğer adıyla yüksek taban olduğunu söyledi. Bütün tahlil ve filmlerimle tıp fakültesi pr. doktora gittim sonuç kan sonucunun normal olduğunu taban çökmesi olmadığını tam tersi çukur taban olduğunu söyledi. Bütün yanlış tahliller için 200 tl verdim elde var sıfır. Ben emekli bir insan için 200 tl bir aylık mutfak masrafım. Üniversite de lisede okuyan 2 tana çocuğum var benim için çok değerli para. Sonuç alsam üzülmeyecektim. Sakın sizler kanmayın para tuzağı hakkımı helal etmiyorum
Selehattin Aslı Bayram
★★★
Annenin kalça ve diz kırıldı 3 kez ameliyat oldu protez 2 kez çıktı Ömer Sayar hocayı duydum ama haberleri görünce kararsızım... Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Buse Akbayram
★★★★★
Allah uzun ömürler versin ben umudu kesilmiş bir hasta 15 gün sonra yürüyeceğim inşallah. Önce Allahım sonra Ömer Sayar sayesinde.
Mehmet Üregil
★★★★★
Benim sol bileğimde kemik bildiğiniz çürümüş ve kalıp tutmuştu hangi hastaneye gittiysem düzelmez böyle yaşamaya çalış dediler. Sonra Ömer Sayar abiyi önerdiler gittim 2 gün içinde ameliyat oldum tedavi edildim şimdi çok iyiyim imkansız Ömer abi için şaka gibi birşey Allah razı olsun ondan.
Berk BiLbay
★★★★★
Parası diğer özel hastanelere fazla değildir başka hastanelerde 12500 tl lik amelyatı 2500 tl ye oldum halam oğlunun ayağı kokmuştu keseceklerdi önce Allah sonra Ömer hocanın sayesinde kesilmekten kurtuldu şuan sağlam yürüyor.
Musa Durmaz
★★★★★
Ömer hocaya bende ameliyat oldum ayağım 4.cm kısaydı ve iyi oldum harika bi beyin inanılmaz bir adam tavsiye ederim.
Onur Akça
★★★★★
Arkadaşlar Ömer Sayar mükemmel bi doktor yıllar önce bana kalça çıkığı ameliyatı yaptı ona şükranlarımı sunuyorum mükemmel bir doktor ötesi yok...
Özlem Yazar
★★★
Arkadaşlar lütfen bilgisi olan acil çok acil cevap versin annemin dizlerinde kireçlenme var gezmediğimiz doktor kalmadı şifa bulamadık Tarsus'ta ömer sayar hastanesi dk ömer sayar iyimi tavsiye eden varmı
İmran Narmi Yildiz
★★★★★
Bende orda tedavi gördüm şuan çok mutluyum hiçte pişman değilim şükürler olsun.
Harun Elagöz
Herkesin görüşü kendine ama ben o hastaneye babaannemi götürdüm bin pişman oldum hijyen yok insanlık yok var olan tek gerçek maddiyat hastadan fazla maddiyat ön planda.
Erdem Elif Eltemur
★★★★★
Bundan 10 gün önce tanıdıklarımın vasıtasıyla Ömer Sayar Hastanesine geldik ayağımın dışa dönüktü şimdi ayağım dümdüz Allah senden razı olsun hocam teşekkür ederiz..
Seda Tiryaki
★★★
Merhaba benim annem 59 yaşında fakat dr.lar 80 yaşındaki bir insanın kemiklerini taşıdığını yoğun kemik erimesi, kireçleme ve kıkırdaklarının dağıldığını ameliyat olması gerektiğini söylüyorlar çok fazla ağrıları var. fakat ameliyat olduğu zaman kesin iyilişip iyleşemiyeceği konusunda şüpheleri var. ameliyat olan çoğu kişi tavsiye etmiyor annemde bu sebeple bu ağrılara dayanmaya çalışıyor. özellikle protez ameliyatı olanlardan bilgi almak istiyorum. biz ist.dayız ona göre randevu almayı düşünüyoruz. hastane yetkililerindend e bilgi istiyorum. yorumları okuyorlarsa protez noktasında bilgi verilirse sevinirim
Hakkı Kılınç
★★★★★
Sayın Ömer amcamın ellerinden öperim bende çocuk felci geçiren ve umut yok denen hastalığı önce Allahın sonra Ömer Sayar amcamın sayesinde yendim. Şimdi gayet rahatım boyum uzadı düşmem engellendi az aksayarak.
Merve Selci
★★★★★
Ben 2006 veya 2007 yılında ayağımdan ameliyat oldum küçük olduğum fazla hatırlıyamıyorum. Ayagım doğuştan içe basıyordu bir amca vasıtasıyla bu hastaneye geldim ve Ömer hocayla tanıştım. 9 yaşındayken ameliyat oldum şuan 17 yaşındayım ayagımı düz basabiliyorum çok şükür. Allah ondan ve tanıştıran amcadan razı olsun ona çok teşekkür edeyorum. Onca hastanelere gittim 18 yaşından önce ameliyat yapamayız dediler ama Ömer hoca beni 9 yaşında ameliyat yaptı. O mükemmel bir doktor bende onun gibi bir insan omak istiyorum. Ama size diyecegim o ki Ömer hocaya güvenin o alanında en başarılı doktor. Allah herkeze şifalar versin. Ömer hocam mesleğinizde başarılarınızın devamını dilerim eğer ayaktaysam bu sizin sayenizdedir. Size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum Ömer hocam.
Ilon Ilon
★★★
Ben de boy uzatma amaçlı gitmeyi düşünüyorum Ömer hocaya ama sakat falan kalırım diye korkuyorm. daha önce boy uzatan oldu mu Ömer beye
Levent Kuranel
sakin babamı geçen hafta yoğun bakımdan çıkarıp tarsusa götürdüm ömer sayar ve yanındaki doktorlar amaliyat olur bise olmaz dediler ellerinden zor aldık gece 2de şimdi iskenderun devlet hastanesinde yoğun bakımda yatıyor sakın ha sakın yanındaki doktorlar parayla onay veriyor *** tahll sonuçlarını bile göndermediler bir paket seruma 510milyon ödedim bir günde fatura bile yok giriş çıkışlarda ona göre
Ömer Faruk Altun
Sakınnnn. Benim annem de diz protezi ameliyatı oldu içine çimento denilen malzemeyi o kadr yanlış kullanmış ki enfeksiyondan dolayı takılan protez çıkartıldı tekrar ameliyatı bekliyorz.. bildiğiniz ticarethane olmuş aklı olan oraya bi umut fayda görürüm diye yaklaşmasın. Allah *****. Hukuki olarakda hakkımızı arycz zaten.
Halil Ibrahim Cinkara
★★★★★
Benim ayagım anadan dogma egriydi ve bana hiç bir yer garanti vermedi ve ben Ömer Sayar hocama geldim ve ayagımı dogruttu ve şimdide yavaş yavaş basıyom once Allahın izniyle sonrada Ömer Sayar hocamın sayesinde. Allah razı olsun ondan...
Murat Oğuz
★★★★★
Ben ist düştüm sol dirseğimde kırıklar oluştu ist bir çok hastaneye gitim asla düzelmez dediler. Çok zor bir ameliyat dediler. 2008 Ömer Sayar hocamı Adanadaki akrabalarımız tavsiye etti. Görüştük ameliyat yaparız dediler kolunda düzelir dediler. Ameliyat oldum 6 yıl geçti hergün dua ediyorum. Çok iyiyim.
Türk Ülkü Dilare Hilal
★★★★★
Ömer bey benim oğlumu ameliyat etti 2000 yıl idi sagolsun çok güzel başarılı ameliyat etti, şimdi oğlum yürüyor ve iyidir şükürler olsun Rabbime.
Kazım Can Yenigün
Bu doktorda ameliyat olacak kişiler size sesleniyorum sakın bu adamda ameliyat olmayın benim anneme protez taktılar ve seramik takıcaz dediler ama plastik takmışlar allahından bulsunlar sakın bu insanlara inanmayın.
Tufan Yilmaz
İki ayağımdanda aksayarak yürüyen biriydim ayaklarım düzelsin diye 1992 yılında gittiğim ömer sayar hastanesinde birer hafta arayla iki kez ameliyat oldum. ve bu ameliyatları ömer bey nasıl yaptıysa ameliyatlardan sonra hiç yürüyemez oldum. ve bacaklarımıda yeta oldum. ve ondan sonra hittiğim hastanelerde ameliyatın yanlış yapıldığı ve artık yürüme umudumun olmadığı söylenildi. ömer beye ameliyat olduğum 1992 yılından buyana tekerlekli sandalyeye bağımlı bir engelli olarak yaşıyorum. ve okadar çok pişmanımki ameliyat olduğuma keşke o ameliyatı olmasaydımda tek aksayarak yürüseydim diye. benden aldığı ameliyat parasını helal etmiyorum ömer beye. ve beni bu yasama mahkum ettiği içinde ahirette elim yakasında olacak.
Hüseyin Erdoğan
★★★★★
Hocam Allah senden razı olsun yıllarca yere eğilerek yürüdüm, çok şükür Allah'a sayenizde bende artık dik yürüyebiliyorum bu çocuk felci (polyosekeli) geçirmiş ve bu yüzden yürüme zorluğu çeken herkese yaşı ne olursa olsun Sayın Ömer hocamı tavsiye ederim.
Mehmet Şirin Korkut
★★★★★
Diyecek söz bulamıyorum Allah senden razı olsun başka yok.
Kader Gül
Malesef ben Ömer beye iyi diyemiycem ameliyatıma girdi ve maf etti tam 37 gündür uyku nedir bilmiyorum önce büyük pırotez taktı ayağımı 7 santim uzattı buda sinirlerde uzamaya neden oldu sonra küçük pırotez takıldı ama ne fayda ayağım hala ağrıyor feryat figan çekiyorum ne yapacağımı bilmiyorum ömer beyide allaha havale ediyorum bence abartıyorsunuz ömer beyi.
Yavuz Selim Ertürk
★★★★★
Ben bir trafik kazası geçirdim ayağım kırıldı kemik dışarıya çıkmıştı Gaziantepte ameliyat oldum platin taktılar kemiğim kaydı ve yaram çoktu yaramın bi kısmı siyahlaşmıştı. Gaziantepte yama atacaklardı hemen Tarsus'a geldim ameliyata aldılar şu anda ameliyat olalım bir hafta oldu eskisi gibi ağrım yok ve yaram düzeldi. 45 gün sonra kontrole gideceğim çok memnun kaldım Allah Ömer amcamdan razı olsun Allah uzun ömürler versin (amin)
Damla Usul Baser
★★★★★
Doktor bey Allahın bize bir hediyesi Allahım inşallah uzun uzun sağlıklı ömür versin çünkü bizim ona çok ihtiyacımız var...
Cuma Güler
★★★★★
Ömer Hocaya çok teşekkür ederim ordaki Bahri Hocaya da teşekkür ederim ve ordaki çalışanlara da teşekkürler. Allah onlardan razı olsun oraya gittim ve memnun kaldım herkeze Ömer Sayar Hastanesini tavsiye ederim...
Enes Hazar
★★★★★
Ben 2005 te ameliyat oldum Türkiyenin her yerine gittim bütün ortopedi doktorlarına gittim çare bulamadılar ama Allah razı olsun sayın degerli Ömer Sayara gidişimiz ayagımın ileşmesine sebep oldu.. Allah Ömer Sayarı ve ekibini başımızdan eksik etmesin...
Ahmet Tutan
★★★★★
Ben hafif mental cp hastasıyım bu adam sayesinde zıplayabiliyorum 4 yaşımdan beri.
Gazi Murat Arslanbay
★★★★★
Hem iyi bir doktor hem iyi bir insan. Allah razı olsun adam gibi adam Ömer amca.
Emrah Horoz
★★★★★
Ben bundan 8 ay once trafik kazası geçirdim kolum kopma derecesindeydi ve de birsürü parçalı kırık vardı. Devlet hastahanesinde kol kesilecek denildi, ailem kabul etmeyerek başkalarının önerisi üzerine Ömer Sayar hastanesiyle irtibata geçtiler. Ameliyatlarımı başarılı şekilde gerçekleştirdi. Şuan fizik tedavi görüyorum. Ömer Sayar beyden çok memnunum. Allah ondan bin kere razı olsun
Aycan Ay
★★★★★
Merhaba arkadaşlar benim ablam bundan on beş yıl önce kalça çıkıklığından ameliyat oldu, bize doktorlar küçükken getirmeliydiniz doğuştan bu çıkık dediler küçükkende annemlere olur ameliyat edemeyiz demişler. Şuan 22 yaşında ve on beş yıl önce Dr. Ömer Sayar ameliyat etti ve sapasağlam. Geçen yılda omuz çıkıklığı vardı inanılmaz ama tam 11 kez çıkmıştı Ömer beyin ameliyatı sonunda şimdi sapasağlam. Allah herkese şifa versin.
Önder Aytekin
★★★★★
Selamlar bende 1995 senesinde Ömer beye ameliyat oldun çocuk felcinden dolayı. Daha önceki ameliyatlarımı Ankara Gata da olmuştum bir tavsiye üzerine Ömer beyle tanıştık. Sol ayağımda sorun vardı ve rahat basamıyordum. Dizden ameliyat geçirdim ve çok rahatım 18 sene geçti şu anda 43 yaşındayım kendi kendime yetiyorum. Ankarada daha önce beni ameliyat eden hocaya da muayene oldum yapılabileceğin en iyisi yapılmış dedi. Ömer hocam insani yönden olsun, tıbbi bilgisi olsun, çok yükseklerde bir insan... Allah ondan razı olsun, ellerinden saygıyla öpüyorum. Sizlere de acil şifalar dilerim. Doğru adrestesiniz, terettüdünüz olmasın saygılar...
Sabri Gültekin Yalçın
★★★★★
Benim babam da bugun o hastaneye gitti inşallalah bizde şifa buluruz sizler gibi.
Mustafa Çetin
★★★★★
Dayım yıllar önce asansör boşluğuna düştü. Ameliyatlar geçirdi. Yalnız ayağının birinde eğrilik vardı ve yavaş yürüyordu. Çok doktor ve profesöre sorduğunu ancak kimisinin ameliyata yanaşmadığını, kiminin ayağını donduralım dediğini bana söylemişti. Ömer Sayarı birilerinin tavsiyesiyle duymuş. 3-4 sene önce ameliyat oldu. bir iki sene sonra platinleri çıkardı. Ayakları ve yürüyüşü eskiye göre epeyce iyi.
Metin Hançar
★★★★★
Öncelikle Ömer hocadan Allah razı olsun ben nisan 9 kalçadan amelıyat oldum protez takıldı önce yapamadıgım hareketleri şimdi rahatça yapıyorum istediğim gibi oturuyorum herkese tavsiye ederim.
Serkan Ararat
★★★★★
Ömer Sayar salı günü ameliyat edecek beni skolyozdan ilk defa ameliyat olacam inşallah iyileşirim çok başarılı bir doktor Ömer Sayar
Gönül Aykut
★★★★★
Ömer Sayar beni de ameliyat etti ve ayağa kaldırdı. O süper bir doktor Allah ona sağlık versin ona çok dua ediyorum.
Sahin Kabadayi
★★★★★
Ben yurtdışından Hollanda dan yazıyorum ister inanın ister inanmayım benim engelli (spastik özürlü) oğlum var 2001 yılına kadar tekerlekli şandelyeye bağlı olarak yaşadı. Avrupada gezmediğim doktor hastane kalmadı biz bir şey yapamayız yürüyemez böyle yaşamayı öğreneceksiniz dediler. 2001 yılında Ömer sayar hastenesi yönlendirildim. Dr.Ömer bey oğlumu ameliyat etti ve şuanda halen koltuk deynekleriynen yürüyor oğlum 1991 doğumlu. Hollandaya geri döndüğümde çok doktor ve professor hayran kaldılar oğlumunun ameliyatına. Bazı doktorlar hiç anlamı yok ameliyat iki yıl sonra tekrar eski halini alır dediler ama yıl 2013 oğlum halen yürüyor. Yüzde yüz tekerlekli şandelyeye bağlı değil. Evin içinde ve etrafında kendini idare ediyor ameliyattan önce her yere kucakta götürüyorduk.
Bahadır Gencer
★★★★★
20 yaşında ameliyat olucağım futbol oynarken kalça kemiğim kırıldı ve Antalyada ameliyat oldum doktor iyi olucağımı söyledi 3 ay yatakta yattım kalktığımda koltuk deyneği ile yürüyordum. Ömer Sayar Hastanesini önerdi herkes geldik ve şuan koltuk deyneksiz hem yürüyebiliyorum hem koşabiliyorum. Allah Ömer Sayar'dan razı olsun.
Ayhan Horoz
★★★★★
Ben 5 ay önce Ömer Sayar Hastanesinde ameliyat geçirdim gayet başarılı geçti sol el bilegim parçalı kırık oluştu iki tane platin koyuldu. Ömer beyden Allah razı olsunn o bence 1 numaralı ortopedi doktoru, çok rahat ve temiz ve Ömer Bey de çok iyi bi insan saygılar...
Kazım Duran
Ben de sağlıkçıyım benim hastam da Ömer Sayar beye ameliyat oldu skolyoz yani omurilik eğriliği nedeniyle ama ne yazıkki hasta 6 ayda iki kez aynı ameliyata girmek zorunda kaldı. Kullandıkları platin ve diğer malzemeleri başka devlet hastanesinde gören doktorlar hiç beğenmedi ve ameliyatın baştan savma yapıldığını belirttiler. kesinlikle memnun değiliz. dikkat edin
Mehmet Gürsoy
★★★★★
Ben her yıl hastaneye gidiyorum iyi sonuçlar alıyorum.
Süleyman Açikel
★★★★★
Bende kızımı amelyet yaptırdım diğer hastaneler yapamayız dediler. Sağolsun Ömer Bey başarılı bir ameliyat sonucu kızım düzeldi, şuan bir sorun yok Allah razı olsun.
Ayhan Hallumoğlu
★★★★★
Ömer amca süper bi insan bende kendisinde ameliyat oldum hiç ağrım yok 60 gün sonra koşacam.
Aziz Isti
★★★★★
Benim ayağımda sorun vardı ve Türkiyede gezmediğim yer kalmadı. en son kesilmeye karar verildi ama Ömer Sayara gitim şu anda geziyorum ve çok iyiyim. çok iyi ve temiz gayette başarılı bir hastane
Tuba Candemir
Ben 7 yıl önce ameliyat oldum ömer sayara hala ağrılarım var daha kötüye gidiyorum ne yapmam lazım üst tarafımda eğrilik daha çok artıyor hiç memnun kalmadım ameliyatımdan... teşekkürler
Reis Oktay
★★★★★
Ben hastanenizde skolyoz ameliyatı qeçirdim ve hiç bir sorunum kalmadı şimdilik. Son ameliyatım, ameliyata girmek için yakında aranızda olcam şimdiden tşk ederim tüm hastane personeline ve özellikle doktorum Ömer Bey'e çok tşk ederim... Oktay Hatık
Gamze Kazan
★★★★★
İnanılmaz ama gerçek..!! Babamın kolu koptu; tedavi için gittiğimiz hastanede hastanızın kopan kolunu geri dikemeyiz dikilse bile başarılı sonuç elde edilmez dendi. Taki Ömer Sayar ve ekibiyle irtibata geçene kadar... şuanda babamın kolu iyileşti. Olmaz başarısız olunur dediler ama ömer sayar bu ameliyatı gerçekleştirerek 100% başarılı oldu. Ömer Sayar ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. tedavinin her döneminde bizim içimizde en ufak kuşku bırakmadan psikolojik olarakda bize destek vererek tam anlamıyla bize mucize yarattı. Bu alanda tek ve rakipsiz görüyorum... nice ailelere umut olacağını ve başarıların devamını dilerim. içinizde en ufak tereddüt olmadan kendinize rahatlıkla emanet edebilirisiniz...
Orhan Sıcak
★★★★★
Ben çok hastane dolandım ve kimse ameliyat yapamayız dediler. Ömer Sayar Hastenesine geldim ve şifamı buldum. Doktordan Allah razı olsun, ortopedi üzerine 1 numaralı hastane.

Özel Ömer Sayar Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Ömer Sayar Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 295 oy kullanılmış ve kurum hakkında 61 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Tarsus Hastanesi
Özel Tarsus Hastanesi
6 metre uzaklıkta
Özel Tarsus Hastanesi, Eski Ömer Sayar Hastanesinin yenilenmiş ve modern binasında, alanında uzman ve güler yüzlü ekibiyle hizmet vermektedir.
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi
Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.
Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi
Daha önce Tarsus Medicalpark Hastanesi olarak faaliyetlerine devam eden hastane, Tarsus MMT Amerikan Hastanesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi
804 metre uzaklıkta
2006 yılında hareketin sağlığa dönüştüğü yer sloganıyla ilk adımları attığımız o günden bugüne hastalarımıza hizmet vermek için canla başla çalışmaktayız.
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
Sağlık sektöründe yeni bir vizyon anlayışı ile hizmet veren ve Sağlığın Gülen Yüzü olmaya devam eden Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Tarsus'da da kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunmaktadır.
Özel Tarsus Güven Diyaliz Merkezi
Böbrek yetmezliği ve diyaliz hastalarımızın tedavi ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Özel Güven Diyaliz Merkezimiz sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için hizmet vermektedir.
Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2007 yılında bölgemizin ilk ve tek kadın doğum dal hastanesi olarak kurulmuş olup 22 yatak kapasitesi ile 7 gün 24 saat kadın doğum ve çocuk bölümlerinde uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir.
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 30 ünit kapasiteli olup sabit ve hareketli protezler, kanal tedavileri, dolgular, diş taşı temizliği, diş çekimi, flor uygulaması, fissur selant gibi girişimsel işlemler gerçekleştirilmektedir
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ömer Sayar Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉