Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Adnan Menderes Cad. No:33/A
Telefon:0 (264) 273-1616
Web Sitesi:www.sakaryahiperbarik.com.trHata Bildir
40.77257030.403167

Kurum Hakkında

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Sakarya'nın ilk HBO merkezi olarak hizmet vermektedir. Hiperbarik Oksijen Tedavisi (HBOT) bir basınç odasında tümüyle basınç altına alınan hastaya aralıklı olarak %100 oksijen solutmak suretiyle uygulanan medikal bir tedavi yöntemidir. HBOT 6000'den fazla çalışma ile desteklenmiş modern ve bilimsel bir tedavi yöntemidir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
 • Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Tedaviler
 • HBO
 • Karbonmonoksit, siyanid zehirlenmesi
 • Akut duman
 • Yara iyileşmesinin geciktiği durumlar
 • Ayak Sağlığı
 • Gazlı kangren
 • Kronik refrakter osteomiyelit
 • Dekompresyon hastalığı (vurgun)
 • Yumuşak doku nekrotizan enfeksiyonları
 • Termal yanıklar
 • Gaz embolisi
 • Crush yaralanmaları
 • Kompartman sendromu
 • Ani işitme kaybı

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi'nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.
Özel İnci Göz Hastanesi
Özel İnci Göz Hastanesi
267 metre uzaklıkta
En iyi hasta memnuniyetini sağlamak için kurulan İnci Göz Hastanesi, kısa sürede bölgesinde göz hastalıkları alanında tanınmış ve ciddi bir hasta portföyüne sahip olmuştur.
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
Özel Fizyobel Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Adapazarında ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak 700 metrekarelik 3 katlı binamızda son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazları ile en iyi ve kaliteli sağlık hizmetini sunmak için çalışmaktayız.
Özel Adamedica Tıp Merkezi
Özel Adamedica Tıp Merkezi
388 metre uzaklıkta
Özel Adamedica Tıp Merkezi sağlık ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, tecrübeli uzman hekim kadrosu, güvenilir bir altyapı ve güler yüz anlayışı ile hizmet etmeyi hedeflemektedir.
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
Özel Sakarya Diyaliz Merkezi
736 metre uzaklıkta
3 diyaliz salonu bulunan Özel Sakarya Diyaliz Merkezi 29 yatak kapasiteli olup hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, diyetisyenimiz ve diğer personellerimiz ile nitelikli hizmet anlay
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezidir.
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi
Özel Marmara Göz Tıp Merkezi
834 metre uzaklıkta
Özel Marmara Göz Merkezi olarak dünya tıbbını yakından izleyerek güncellediğimiz bilgi, teknik donanım ve kalite standartlarımızın ile Sakarya’da hizmetinizdeyiz.
Özel Ada Diyaliz Merkezi
Özel Ada Diyaliz Merkezi
838 metre uzaklıkta
İleri teknolojiye sahip Özel AdaDiyaliz Merkezi güleryüz ve tecrübeli kadrosuyla tedaviniz için gereken her şeyi eksiksiz olarak hijyenik ortamda yerine getirmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉